Reklama baner
Eludril Classic

Eludril Classic

miejsce
w rankingu

--

Eludril Classic
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Eludril Classic

Producent:

PIERRE FABRE

Thumb pierre fabre

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Witamina C

4.06 opinii:
Witamina C nie tylko na przeziębienie Gdy tylko łapie przeziębienie, a samopoczucie nie jest...
czytaj dalej »

Witamina C nie tylko na przeziębienie Gdy tylko łapie przeziębienie, a samopoczucie nie jest... czytaj dalej »

Vitaminum C Teva

3.673 opinii:
Vitaminum C Teva to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się...
czytaj dalej »

Vitaminum C Teva to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się... czytaj dalej »

Produkt Eludril Classic został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: próchnica, paradontoza. Producentem specyfiku Eludril Classic jest Pierre Fabre, który również jest producentem takich produktów jak Avene Cold Cream, Elancyl Cellu Slim Płaski Brzuch, Elgydium Whitening, Sensigel, Elgydium Sensitive. Ulotka specyfiku Eludril Classic jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Eludril Classic oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Eludril Classic można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Eludril Classic. Preparat Eludril Classic został dodany do bazy serwisu w dniu 2016-03-09 14:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Eludril Classic to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Eludril Classic. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Eludril Classic to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.