Olimp Hmbolon

Olimp Hmbolon

miejsce
w rankingu

--

Olimp Hmbolon
5.0
opinii: 2
Nordic walking dla seniora

Nordic walking dla seniora

Czytaj artykuł
Jak wzmocnić organizm na wiosnę?

Jak wzmocnić organizm na wiosnę?

Czytaj artykuł
Sześć Rzeczy, Które Muszą Być Na Twojej Siłowni.

Sześć Rzeczy, Które Muszą Być Na Twojej Siłowni.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Michał 2017-03-31 15:48

  Bardzo skuteczny hydroksymetylomaślan wapnia, w połączeniu z alfa ketoglutaranem argininy i jabłczanem kreatyny działającymi synergistycznie. Przy odpowiednim okresie suplementacji wyraźna poprawa suchej masy mięśniowej i znacznie zredukowany poziom tkanki tłuszczowej. Naprawdę fajny produkt w super cenie. Polecam !!!

 • Ola 2017-03-30 13:38

  Bardzo skutecznych produkt!

 • Zapoznaj się z ulotką Olimp Hmbolon

  Producent:

  OLIMP

  Thumb olimp

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kreatyna

  Hi Tec Creasteron

  5.01 opinii:
  HiTec Nutrition Creasteron to prawdziwa odżywka "all in one formula" pozwalaj...
  czytaj dalej »

  HiTec Nutrition Creasteron to prawdziwa odżywka "all in one formula" pozwalaj... czytaj dalej »

  Produkt Olimp Hmbolon został dodany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: wytrzymałość, odżywki na siłę, odżywki na masę, odżywki na rzeźbę, kreatyna. Producentem preparatu Olimp Hmbolon jest Olimp, który również jest twórcą takich produktów jak Olimp Therm Line 30+ , Olimp Therm Line Fast , Olimp Therm Line HydroFast, Olimp Thermostim Hardcore, Erekton Fast. Ulotka preparatu Olimp Hmbolon jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Olimp Hmbolon oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Olimp Hmbolon można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Olimp Hmbolon. Produkt Olimp Hmbolon został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-02-12 13:53. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Olimp Hmbolon to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Olimp Hmbolon. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Olimp Hmbolon to z pewnością pomożesz wielu ludziom.