Olimp Carbo Nox

Olimp Carbo Nox

miejsce
w rankingu

--

Olimp Carbo Nox
4.0
opinii: 2
Trening siłowy - top 10 cennych wskazówek

Trening siłowy - top 10 cennych wskazówek

Czytaj artykuł
BCAA - co to takiego?

BCAA - co to takiego?

Czytaj artykuł
Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wojciech 2016-03-04 10:00

  Dobry skład i dobry smak,dobra rozpuszczalność. Polecam :)

 • Bartek 2016-02-24 12:33

  może być

 • Zapoznaj się z ulotką Olimp Carbo Nox

  Producent:

  OLIMP

  Thumb olimp

  Opis:

  Carbonox określić można jako bardzo dobrze przygotowane zestawienie węglowodanów, które zostały odpowiednio dobrane a ich proces trawienia jest korzystny dla naszego organizmu. Przede wszystkim wszystko zostało przygotowane w oparciu o badania laboratoryjne, dzięki czemu proporcje są odpowiednio podzielone między węglowodany wysokie, średnie i niskie, które będą miały przedłużone uwalnianie. To wszystko razem wprowadzone do organizmu gwarantuje odpowiednie, stabilne wysycenie krwi przez składniki energetyczne na okres około dwóch godzin od przyjęcia produktu. 

  Jest to doskonała propozycja do stosowania zarówno przed jak i w trakcie a także po ciężkim treningu, który będziemy realizować. 

  Skład:

  Uniwersalność składu sprawia, że Carbonox to produkt, który można używać nie zwracając szczególnej uwag na to czy znajdujemy się w trakcie treningu czy jesteśmy po nim. Będzie to nieprzerwane źródło energii, które zawsze dobrze się sprawdzi. Dzięki dopasowaniu takich składników jak izomaltulozy i maltodekstryn można być pewnym, że uda się w organizmie utrzymać insulinę na odpowiednim stabilnym poziomie także w trakcie realizowanego treningu. Jednocześnie chodzi o efektywne zaopatrzenie pracujących komórek mięśniowych w składniki energetyczne. 

  Idea stosowania tego produktu, który jest kompleksową formułą węglowodanową będzie także zakładała jak najszybsze nasycenie krwi monosacharydami w momencie, gdy będziemy akurat po ciężkim treningu. Poprzez szybką podaż takich składników, które są łatwo przyswajalne można być pewnym, że w trakcie skrajnego wyczerpania organizmu będziemy w stanie wykorzystywać jego zdolności do regeneracji. Jednocześnie uda się w okresie okienka anabolicznego osiągnąć najwyższe szczytowe wartości. Zastosowanie dobrze zbilansowanych składników gwarantuje, że przedłużone będzie uwalnianie, co skutkować będzie między innymi efektywniejszą odbudową zasobów glikogenu, gdyż uwolnione w trakcie rozkładu składniki takie jak glukoza oraz fruktoza będą skutecznie odbudowywać glikogen. 

  Po raz pierwszy wysokowydajna odżywka węglowodanowa zasilona mocą L-argininy i kompleksem 12 witamin 
  Carbonox to środek, w którym dodatkowo pojawia się również L-Argininia, która będzie dawała dobre efekty działania w zakresie produkcji tlenku azotu, co wpłynie skutecznie na rozszerzenie naczyń krwionośnych. Jest to działanie, które potwierdzone było różnorakimi badaniami. Zabieg dodania takiego aktywnego aminokwasu będzie zwiększać przepływ krwi przez mięśnie i tym samym uda się je skuteczniej zaopatrzyć w tlen, hormony czy składniki odżywcze. Dzięki temu, że do środka wprowadzona jest właśnie L-arginina można oczekiwać, że Carbonox będzie charakteryzował się lepszym działaniem, osiągnie większą skuteczność ponieważ odnowa zapasów glikogenu będzie realizowana efektywniej. 

  Kompleks w sumie aż 12 witamin ze wszystkich ważnych grup będzie znacząco zwiększać przyswajalność węglowodanów i w ten sposób intensyfikować się będą przemiany o metabolicznym charakterze. Dodatkowo wysoki potencjał antyoksydacyjny, który będzie ujawniony przez niektóre witaminy będzie mógł zagwarantować zahamowanie uszkodzeń, które niekiedy pojawiają się w okolicach białek komórki mięśniowej. Jeśli to się uda oczekiwać można między innymi, że regeneracja będzie w przypadku tych komórek zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza.

  Dawkowanie:

  Carbonox przeznaczony będzie przede wszystkim dla takich osób, które uprawiają jakiś spor niezależnie czy amatorsko czy profesjonalnie i niezależnie o jaką dyscyplinę chodzi. Polecany będzie między innymi osobom, które poddawane są intensywnym wysiłkom fizycznym, podczas których zgromadzone będą w organizmie zapasy glikogenu, ale mogą się one okazać za małe. Będzie także przygotowany pod kątem tych sportowców, którzy będą chcieli w krótkim czasie osiągać nadkompensację składników energetycznych w momencie, gdy była zrealizowana jakaś wyczerpująca, zajmująca sesja treningowa. Chodzi o to, by jak najszybciej przygotować się do nowego wysiłku. Każdy kto chce szybko i skutecznie uzupełniń energię do wysiłku powinien pomyśleć właśnie o Carbonoxie.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - odżywki węglowodanowe

  Trec Max Carb

  5.01 opinii:
  Energetyczny napój węglowodanowy z dodatkiem składników mineralnych Max Carb...
  czytaj dalej »

  Energetyczny napój węglowodanowy z dodatkiem składników mineralnych Max Carb... czytaj dalej »

  Megabol Gainer 737

  5.01 opinii:
  Projekt mający na celu stworzenie GAINER 737 zajął wiele miesięcy pracy. Postawiono sobie bowiem...
  czytaj dalej »

  Projekt mający na celu stworzenie GAINER 737 zajął wiele miesięcy pracy. Postawiono sobie bowiem... czytaj dalej »

  Vitarade El

  5.02 opinii:
  Vitarade El to suplement dla sportowców polecany głównie tym, którzy...
  czytaj dalej »

  Vitarade El to suplement dla sportowców polecany głównie tym, którzy... czytaj dalej »

  Fa Xtreme Mass Effect

  5.01 opinii:
  Fitness Authority Xtreme Mass Effect jest doskonale działającym, zaawansowanym, gainerem nowej...
  czytaj dalej »

  Fitness Authority Xtreme Mass Effect jest doskonale działającym, zaawansowanym, gainerem nowej... czytaj dalej »

  Activlab Hot Sport Drink

  5.01 opinii:
  Intensywnie ćwiczysz i potrzebujesz preparatu, który uzupełni składniki mineralne w...
  czytaj dalej »

  Intensywnie ćwiczysz i potrzebujesz preparatu, który uzupełni składniki mineralne w... czytaj dalej »

  Gear Mass Shock

  5.03 opinii:
  Gear Mass Shock, suplement diety Wielu mężczyzn marzy o atletycznej budowie ciała. Niemniej,...
  czytaj dalej »

  Gear Mass Shock, suplement diety Wielu mężczyzn marzy o atletycznej budowie ciała. Niemniej,... czytaj dalej »

  Nutrend Unisport

  5.02 opinii:
  Nutrend UNISPORT to skondensowany napój średnioenergetyczny zawierający następujące...
  czytaj dalej »

  Nutrend UNISPORT to skondensowany napój średnioenergetyczny zawierający następujące... czytaj dalej »

  Ostrovit Massit

  5.01 opinii:
  Masz problemy z szybkim zwiększeniem masy mięśniowej? Ćwiczysz naprawdę często, ale mimo to masz...
  czytaj dalej »

  Masz problemy z szybkim zwiększeniem masy mięśniowej? Ćwiczysz naprawdę często, ale mimo to masz... czytaj dalej »

  Olimp Iso Plus

  4.673 opinii:
  Olimp Iso Plus to bardzo dobrze przygotowany koncentrat w proszku, który będzie służył do...
  czytaj dalej »

  Olimp Iso Plus to bardzo dobrze przygotowany koncentrat w proszku, który będzie służył do... czytaj dalej »

  Trec Vitargo

  4.52 opinii:
  Vitarade EL fueled by Vitargo to rozwiązanie stworzone z myślą o wyczynowych sportowcach,...
  czytaj dalej »

  Vitarade EL fueled by Vitargo to rozwiązanie stworzone z myślą o wyczynowych sportowcach,... czytaj dalej »

  Produkt Olimp Carbo Nox został zapisany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: wytrzymałość, odżywki na siłę, odżywki węglowodanowe. Wytwórcą specyfiku Olimp Carbo Nox jest Olimp, który również jest producentem takich specyfików jak Olimp Therm Line 30+ , Olimp Therm Line Fast , Olimp Therm Line HydroFast, Olimp Thermostim Hardcore, Erekton Fast. Ulotka preparatu Olimp Carbo Nox jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Olimp Carbo Nox oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Olimp Carbo Nox można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Olimp Carbo Nox . Specyfik Olimp Carbo Nox został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-02-01 09:38. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Olimp Carbo Nox to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Olimp Carbo Nox . Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Olimp Carbo Nox to z pewnością pomożesz wielu osobom.