Gear Mass Shock

miejsce
w rankingu

6

Gear Mass Shock
5.0
opinii: 6

Zapoznaj się z ulotką Gear Mass Shock

Gear Mass Shock, suplement diety

Wielu mężczyzn marzy o atletycznej budowie ciała. Niemniej, nie każdy ma do tego predyspozycje, borykając się chłopięcą figurą. Dlatego by nabrać odpowiednich kształtów, warto podjąć pewne działania, mające na celu przyrost masy mięśniowej.
Na przyrost mięśni ogromny wpływ ma wiele czynników, między innymi intensywność, częstotliwość ćwiczeń, jak i właściwa dieta. By jednak osiągnąć wyznaczony przez siebie cel, jeden czynnik, nie może wykluczać drugiego. Odpowiednie ćwiczenia bowiem, nie przyniosą odpowiednich rezultatów bez diety - jak i odwrotnie.

Wbrew pozorom, w diecie na zwiększenie masy - mówiąc kolokwialnie - nie wszystkie chwyty są dozwolone. Trzeba zwracać ogromną uwagę na to co się je, także na to jak często. Taka dieta, powinna być bogata w produkty wysokokaloryczne dostarczające wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a więc białka, tłuszczy, węglowodanów, witamin oraz składników mineralnych.

By jednak osiągnąć wymarzony cel w postaci muskularnej sylwetki, trzeba wesprzeć odpowiednią dietę o wysiłek fizyczny. Takie działanie daje pewność, że nadmiar kalorii przyczyni się do wzrostu tkanki mięśniowej, a nie tłuszczowej.
Kolejnym czynnikiem pozytywnie wpływającym na przyrost masy mięśniowej jest właściwa suplementacja. W salonikach z odżywkami, można znaleźć ogromną ilość suplementów, jednakże spośród tego asortymentu zdecydowanie wyróżnia się innowacyjny gainer nowej generacji Mass Shock. To preparat najwyższej klasy, będący kompleksową mieszanką odpowiednio dobranych węglowodanów z miksem białka. Mass Shock zapewnia organizmowi niezbędnych składników odżywczych - niezastąpionych w szybkim rozwoju masy i siły mięśniowej. Suplement ten,został stworzony z myślą o tych ludziach, którzy potrzebuj więcej energii, białka. Mass Shock jest idealny również dla sportowców, dążących do szybkiego rozwoju masy i siły mięśniowej.

Największą zaletą Mass Shock jest sposób podania. Jest to suplement, przeznaczony do przygotowania odżywczego napoju białkowo-węglowodanowego. Ćwiczenia na przyrost masy, w rezultacie prowadzą do zwiększenia  zapotrzebowania organizmu. Mass Shock wszystkie te  potrzeby zaspokaja w 100%. Jedna porcja produktu jest źródłem pełnowartościowego białka, wspierającego wzrost oraz zachowanie masy mięśniowej, jednocześnie sukcesywnie wzmacnia cały układ kostny. Co więcej, jedna dawka geinera  posiada w sobie węglowodany zarówno proste jak i złożone. Zważywszy na to, dostarcza ciału niezbędnej energii - kluczowej przy stosowaniu długich i ciężkich sesji treningowych. Dodatkowo, trzeba wspomnieć, iż węglowodany nie tylko wspomagają przyrost masy mięśniowej, ale wspierają pracę mózgu.

Mass Shock to suplement obecnie najlepszy na rynku produkt, szczególnie zalecany dla mężczyzn, którzy borykają się z chłopięcą budową ciała, nie posiadają również naturalnej tendencji do przyrostu masy mięśniowej. W odróżnieniu od tanich odpowiedników pełnych w bezwartościowe białka roślinne, Mass Shock składa się tylko i wyłącznie z najbardziej cennych oraz skutecznych w działaniu związków. Chodzi tu głównie o koncentrat, izolat, hydrolizat białka serwatkowego, a także hydrolizowaną kazeinę.  W składzie Mass Shock, znaleźć również można odpowiednio dobrane węglowodany o zróżnicowanym indeksie glikemicznym w idealnych proporcjach.

Te związki o skomplikowanych nazwach, być może nie są zbyt popularne, a jednak mają kluczowy wpływ na przyrost masy mięśniowej. Warto zatem nieco się im przyjrzeć. Carbelac® koncentrat białka serwatkowego, pod kątem czasu zastosowania i wchłaniania to najbardziej  uniwersalne źródło białka. Ma trochę dłuższy czas strawienia oraz zapoczątkowanie procesu trawienia.

Izolat białka serwatki WPI, to innymi słowy frakcja białka serwatkowego o największym z możliwych  stopni koncentracji białka w produkcie. Jest on bogactwem aminokwasów rozgałęzionych, niemniej jednak nie zawiera węglowodanów oraz tłuszczów. Ze względu na to iż izolat białka charakteryzuje się szybką wchłanialnością, to zaleca się spożywanie tego produktu lub zaraz po ukończeniu treningu.  Dodatkowo, związek ten pobudza sekrecję insuliny. Substancja ta, nadrabia stracony podczas wysiłku substrat energetyczny. 

Optipep, trawiony za pośrednictwem enzymów kumuluje koncentrat serwatki w formie dwu i tri-peptydów. Te z kolei są źródłem cennego białka. Co więcej, Optipep wraz z izolatem serwatki posiada najszybszą wchłanialność ze wszystkich, dostępnych na rynku frakcji białkowych. Na tym etapie trzeba wspomnieć, o procesie hydrolizy serwatki, który jest początkowym trawieniem wyizolowanego białka. Za sprawą tego procesu, nie ma konieczności dalszego podziału na wolne aminokwasy, które są w największym stopniu przyswajalne przez ludzki organizm. Właśnie poprzez krótki i nieskomplikowany proces przyswajania, ryzyko wystąpienia alergii na dany składnik jest bardzo nikłe. 

PeptoPro® - hydrolizowana kazeina pochodzenia zwierzęcego, dokładnie mleka, to współcześnie jedna z najbardziej innowacyjnych frakcji białkowych dostępnych w salonikach z używkami. Cechą charakterystyczną  jest wysoka jakość oraz szybka absorpcja. Dodatkowo, PeptoPro zawiera typowy dla kazeiny aminogram. PeptoPro to produkt wyjątkowy i niepowtarzalny, gdyż objęty jest patentem, a jego formuła jest pilnie strzeżona. Wiadomo, że w niej zastosowano enzymy, dzięki którym pozbawiono produkt kwaśnego smaku charakterystycznego dla produktów zhydrolizowanych. 
Umożliwia to produkcję białek o bardzo dobrym smaku. Z kolei, za sprawą enzymatycznej hydrolizy otrzymano produkt, o bardzo wysokim stopniu hydrolizy, który zawiera di-, tripeptydy, który dodatkowo pozbawiony jest charakterystycznej dla nabiału laktozy i tłuszczów a jednocześnie jest bardzo dobrze rozpuszczalny, nawet w wodzie o niskiej temperaturze. Di i tripeptydy, ze względu na swoją niskocząsteczkową budowę mogą być szybko wchłaniane i bezpośrednio dostarczane do pracujących mięśni już w kilka minut po konsumpcji. Jeśli chodzi o czas wchłaniania, wspomaga izolat oraz hydrolizat serwatki, oferując nieco inny bilans aminokwasowy.

Zapoznaj się z ulotką Gear Mass Shock

Redukcja czy rzeźba? Charakterystyka treningu.

Redukcja czy rzeźba? Charakterystyka treningu.

W ostatnim czasie panuje trend na płaski brzuch i piękną, smukłą sylwetkę, to wszystko za sprawą mediów, które promują fakt, że dbanie o sylwetkę ... Czytaj więcej

Producent:

PHARMATON

Postać:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Florentyna 2018-08-17 08:52

  Czytałam, że węglowodany najlepiej stosować po treningu. Ale trochę ze mnie lama w tym temacie. Zakupiłam Gear Mass Shock . Chcę zacząć przygodę z siłką, ale chciałabym jakoś lepiej ogarnąć temat. Jeśli ktoś stosował ten produkt, to proszę o opinię.

 • Opinia użytkownika 2018-05-31 11:03

  Gear Mass Shock to preparat, który wchodzi świetnie po dobrym treningu. W przypadku odżywek to trzeba wiedzieć, jak je rozsądnie stosować. Węgle to dla organizmu przede wszystkim źródło energii i pomijanie ich nie do konca jest zdrowym pomysłem. Nie warto eksperymentować.

 • Leokadia 2017-12-22 16:43

  Dziewczyny nie wiem czy wiecie, że odżywki węglowodanowe nie sa tylko dla facetów! Sprawdzają się u babeczek , które bardzo chcą wykształcić fajne ciałka!

 • Sandra 2016-11-29 11:45

  super power!

 • tom 2016-03-10 14:41

  Testowałem produkty innych firm, ale po tym jest najlepszy efekt.Smak jest mega! Polecam bardzo.

 • Opinia użytkownika 2016-03-02 13:00

  Super

 • pokaż więcej opinii Read more icon

  Zapoznaj się z ulotką Gear Mass Shock

  Redukcja czy rzeźba? Charakterystyka treningu.

  Redukcja czy rzeźba? Charakterystyka treningu.

  W ostatnim czasie panuje trend na płaski brzuch i piękną, smukłą sylwetkę, to wszystko za sprawą mediów, które promują fakt, że dbanie o sylwetkę ... Czytaj więcej

  Producent:

  PHARMATON

  Postać:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - odżywki węglowodanowe

  Vitarade El

  5.04 opinii:
  Vitarade El to suplement dla sportowców polecany głównie tym, którzy...
  czytaj dalej »

  Nutrend Unisport

  5.05 opinii:
  Nutrend UNISPORT to skondensowany napój średnioenergetyczny zawierający następujące...
  czytaj dalej »

  Megabol Gainer 737

  5.05 opinii:
  Projekt mający na celu stworzenie GAINER 737 zajął wiele miesięcy pracy. Postawiono sobie bowiem...
  czytaj dalej »

  Gear Mass Shock

  5.06 opinii:
  Gear Mass Shock, suplement diety Wielu mężczyzn marzy o atletycznej budowie ciała. Niemniej,...
  czytaj dalej »

  Trec Max Carb

  5.04 opinii:
  Energetyczny napój węglowodanowy z dodatkiem składników mineralnych Max Carb...
  czytaj dalej »
  Kategoria:
  Dla sportowców
  Typ:
  Ulotka:
  Brak ulotki
  Na receptę:
  Nie