Olay Complete

Olay Complete

miejsce
w rankingu

--

Olay Complete
0.0
opinii: 0
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb olay

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Olay Complete został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zimowa ochrona, Pielęgnacja twarzy, krem ochronny, krem na dzień. Wytwórcą preparatu Olay Complete jest Olay, który również jest producentem takich produktów jak Complete Care, Multi-Radiance Fluid SPF 15, Olay Complete, Olay Complete. Ulotka specyfiku Olay Complete jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Olay Complete oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Olay Complete można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Olay Complete. Preparat Olay Complete został dodany do bazy danych w dniu 2016-04-18 10:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Olay Complete to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat stosowania Olay Complete. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Olay Complete to z pewnością pomożesz wielu ludziom.