Afrin PureSea Hypertonic

Afrin PureSea Hypertonic

miejsce
w rankingu

--

Afrin PureSea Hypertonic
5.0
opinii: 1
Czym jest przesilenie wiosenne?

Czym jest przesilenie wiosenne?

Czytaj artykuł
Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

Czytaj artykuł
Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 4

Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 4

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-09-15 12:46

  Dobry na katar i przeczyszczenie nosa. Łatwo się aplikuję i jest bardzo wydajny

 • Zapoznaj się z ulotką Afrin PureSea Hypertonic

  Producent:

  Opis:

  Afrin PureSea to spray udrożniający do nosa. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które pragną złagodzić objawy przeziębienia i alergii oraz oczyścić zatkany nos.

  Skład:

  W składzie preparatu Afrin PureSea znajdują się następujące substancje: naturalna rozcieńczona woda morska.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat należy stosować do 6 razy dziennie. Lek przeznaczony jest dla dorosłych oraz dzieci w wieku od 6. roku życia.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - udrażnianie nosa

  Preparat Afrin PureSea Hypertonic został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: katar, spray, oczyszczanie nosa, udrażnianie nosa. Wytwórcą preparatu Afrin PureSea Hypertonic jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Afrin PureSea Hypertonic jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Afrin PureSea Hypertonic oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Afrin PureSea Hypertonic można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Afrin PureSea Hypertonic. Specyfik Afrin PureSea Hypertonic został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-06 19:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Afrin PureSea Hypertonic to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Afrin PureSea Hypertonic. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Afrin PureSea Hypertonic to z pewnością pomożesz wielu osobom.