MAGNella

MAGNella

miejsce
w rankingu

--

MAGNella
0.0
opinii: 0
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką MAGNella

Producent:

Opis:

MAGNella to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla osób dorosłych, młodzieży oraz kobiet w ciąży. W składzie preparatu znajduje się magnez oraz witamina B6. Obie te substancje dbają o właściwy metabolizm energetyczny oraz dbają o właściwą kondycję układu nerwowego. MAGNella to idealny preparat dla osób, które czują się zmęczone i znużone. Magnez daje gwarancję mocnych kości i zębów! Dawkowanie preparatu MAGNella jest niezwykle proste.

Skład:

W składzie tabletek MAGNella znajdują się następujące substancje: celuloza mikrokrystaliczna, tlenek magnezu, diglicynian magnezu, modyfikowana celuloza, skrobia modyfikowana, poliwinylopirolidon i sorbitol, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, witamina B6, barwniki: E 132 i E 133, hydroksypropylometyloceluloza, polidekstroza i guma arabska, talk.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zalecana dzienna dawka preparatu, to jedna tabletka dziennie. Tabletkę należy popić obficie wodą.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Skurcze

Dih Skurcz

5.02 opinii:
Dih Skurcz to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat wykazuje działanie...
czytaj dalej »

Dih Skurcz to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

NeoMag Skurcz

4.673 opinii:
NeoMag Skurcz to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

NeoMag Skurcz to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Olimp MagMAX B6

4.333 opinii:
Olimp MagMAX B6 to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Olimp MagMAX B6 to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Magnefar B6

4.017 opinii:
Magnefar B6 to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o...
czytaj dalej »

Magnefar B6 to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o... czytaj dalej »

MAGNella

0.00 opinii:
MAGNella to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany...
czytaj dalej »

MAGNella to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany... czytaj dalej »

Preparat MAGNella został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Zmęczenie mięśni, Skurcze. Wytwórcą specyfiku MAGNella jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka produktu MAGNella jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat MAGNella oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat MAGNella można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu MAGNella. Produkt MAGNella został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-31 12:30. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku MAGNella to prosimy o napisanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania MAGNella. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku MAGNella to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.