Larimax N

Larimax N

miejsce
w rankingu

--

Larimax N
4.0
opinii: 1
Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Weronika 2016-03-21 14:40

  Pomaga od razu, fajnie nawilża nawet jak po katarze mam zaczerwienione, podrażnione miejsca tuż przy dziurkach. Godny polecenia.

 • Zapoznaj się z ulotką Larimax N

  Producent:

  Opis:

  Larimax N to preparat dostępny w postaci żelu do nosa. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z przesuszoną i podrażnioną błoną śluzową nosa. Wskazaniem do stosowania żelu Larimax N uczucie suchości i podrażnienia, które może towarzyszyć pacjentowi w czasie alergii lub przeziębienia.

  Skład:

  W składzie żelu Larimax N znajdują się następujące substancje: chlorku sodu, Chamomilla recutita extr., Aloe vera extract, Panthenol, Cremophor RH40.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu należy aplikować do każdego otworu nosowego oraz w jego okolice.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Żel do nosa

  Larimax N

  4.01 opinii:
  Larimax N to preparat dostępny w postaci żelu do nosa. Preparat w szczególności...
  czytaj dalej »

  Larimax N to preparat dostępny w postaci żelu do nosa. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

  Preparat Larimax N został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: Zapalenie błony śluzowej nosa, zdrowie, Żel do nosa. Producentem specyfiku Larimax N jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Larimax N jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Larimax N oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Larimax N można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Larimax N. Preparat Larimax N został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-25 21:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Larimax N to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat używania Larimax N. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Larimax N to z pewnością pomożesz wielu osobom.