Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Weronika 2016-03-21 14:40

  Pomaga od razu, fajnie nawilża nawet jak po katarze mam zaczerwienione, podrażnione miejsca tuż przy dziurkach. Godny polecenia.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Larimax N to preparat dostępny w postaci żelu do nosa. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z przesuszoną i podrażnioną błoną śluzową nosa. Wskazaniem do stosowania żelu Larimax N uczucie suchości i podrażnienia, które może towarzyszyć pacjentowi w czasie alergii lub przeziębienia.

  Skład:

  W składzie żelu Larimax N znajdują się następujące substancje: chlorku sodu, Chamomilla recutita extr., Aloe vera extract, Panthenol, Cremophor RH40.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu należy aplikować do każdego otworu nosowego oraz w jego okolice.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Larimax N

  4.01 opinii:
  Larimax N to preparat dostępny w postaci żelu do nosa. Preparat w szczególności...
  czytaj dalej »

  Larimax N to preparat dostępny w postaci żelu do nosa. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

  Preparat Larimax N został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: Zapalenie błony śluzowej nosa, zdrowie, Żel do nosa. Wytwórcą specyfiku Larimax N jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Larimax N jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Larimax N oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Larimax N można kupić bez recepty.