LadySecure

LadySecure

miejsce
w rankingu

--

LadySecure
0.0
opinii: 0
Zadbany mężczyzna

Zadbany mężczyzna

Czytaj artykuł
Dlaczego warto stosować suplementy medycyny ortomolekularnej?

Dlaczego warto stosować suplementy medycyny ortomolekularnej?

Czytaj artykuł
Jak skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu?

Jak skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką LadySecure

Producent:

Opis:

LadySecure to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla kobiet, które potrzebują wsparcia w czasie stosowania doustnej antykoncepcji hormonalnej. Suplement diety LadySecure korzystnie wpływa na masę ciała oraz wspomaga usuwanie nadmiaru wody z organizmu (gromadzenie wody może prowadzić do nieestetycznie wyglądającego cellulitu).

Skład:

W składzie suplementu diety LadySecure znajdują się następujące substancje: dwuwinian choliny, celuloza; wyciąg z korzenia żeń-szenia, DER 4:1; wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, DER 4:1; wyciąg z owsa, DER 4:1; wyciąg z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis), DER 5:1; hydroksypropylometyloceluloza; sole magnezowe kwasów tłuszczowych; dwutlenek tytanu; krzemian glinowo-potasowy; dwutlenek krzemu; glikol polietylenowy; chlorowodorek pirydoksyny; poliwinylopirolidon, guma arabska; chlorek chromu (III); czerwień Allura AC; kwasy tłuszczowe.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 1 tabletkę dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - wsparcie przy antykoncepcji

LadySecure

0.00 opinii:
LadySecure to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

LadySecure to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Asequrella Forte

0.00 opinii:
Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Olimp Femi Protect

0.00 opinii:
Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o...
czytaj dalej »

Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o... czytaj dalej »

Specyfik LadySecure został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: większa masa ciała, libido, wsparcie przy antykoncepcji. Wytwórcą preparatu LadySecure jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu LadySecure jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat LadySecure oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik LadySecure można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu LadySecure. Preparat LadySecure został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-25 12:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu LadySecure to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z LadySecure. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu LadySecure to z pewnością pomożesz wielu ludziom.