Asequrella Forte

Asequrella Forte

miejsce
w rankingu

--

Asequrella Forte
0.0
opinii: 0
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Asequrella Forte

Producent:

Opis:

Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla kobiet, które stosują antykoncepcją hormonalną bądź hormonalną terapię zastępczą. Suplement diety Asequrella Forte dba o odpowiednią kondycję wątroby, zwalcza problematyczny cellulit, pomaga usuwać nadmiar wody z organizmu oraz wpływa na popęd seksualny. Należy jednak zaznaczyć, że suplement diety Asequrella Forte przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Skład:

W składzie suplementu diety Asequrella Forte znajdują się następujące substancje: wyciąg z korzenia maca, wyciąg z korzenia żeń-szenia, owoc opuncji figowej, kompleks wyciągów z alg brunatnych i pestek winogron, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z kłącza imbiru lekarskiego, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, wyciąg z ostryżu długiego, witamina B6.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat należy przyjmować doustnie. Zalecana dzienna dawka preparatu, to jedna tabletka na dobę. Tabletką należy przyjąć 2 godziny po przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Należy jednak pamiętać, że kluczem do dobrego samopoczucia i zdrowia, jest aktywność fizyczna oraz zróżnicowana dieta.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - wsparcie przy antykoncepcji

LadySecure

0.00 opinii:
LadySecure to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

LadySecure to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Asequrella Forte

0.00 opinii:
Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Olimp Femi Protect

0.00 opinii:
Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o...
czytaj dalej »

Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o... czytaj dalej »

Specyfik Asequrella Forte został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: dla kobiet, wsparcie przy antykoncepcji. Wytwórcą preparatu Asequrella Forte jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Asequrella Forte jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Asequrella Forte oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Asequrella Forte dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Asequrella Forte. Preparat Asequrella Forte został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-25 12:41. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Asequrella Forte to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Asequrella Forte. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu Asequrella Forte to z pewnością pomożesz wielu osobom.