Kwiat Ślazu - Zioła Do Zaparzania

Kwiat Ślazu - Zioła Do Zaparzania

miejsce
w rankingu

Kwiat Ślazu - Zioła Do Zaparzania
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Kwiat Ślazu - Zioła Do Zaparzania został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: podrażnienie gardła, podrażnienie błony śluzowej, Zioła na gardło. Producentem specyfiku Kwiat Ślazu - Zioła Do Zaparzania jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Kwiat Ślazu - Zioła Do Zaparzania jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Kwiat Ślazu - Zioła Do Zaparzania oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego obrazki. Produkt Kwiat Ślazu - Zioła Do Zaparzania można kupić bez recepty.