Reklama baner
Activitki Gardło

Activitki Gardło

miejsce
w rankingu

--

Activitki Gardło
5.0
opinii: 2

Kup w sklepie

Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Czytaj artykuł
Długotrwałe siedzenie – co może Ci grozić?

Długotrwałe siedzenie – co może Ci grozić?

Czytaj artykuł
Miód dla alergików

Miód dla alergików

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • mmm) 2016-03-31 14:58

  Lizak na gardło dla dzieci jest smaczny, dzieci go lubią))))

 • Agnieszka 2016-03-08 16:21

  Zawsze kupuję te lizaki activitki gardło bo nie są drogie.Mają bogaty witaminowy skład dlatego wolę takie lizaki z apteki niż zwykłe ze sklepu.

 • Zapoznaj się z ulotką Activitki Gardło

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Activitki Gardło został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: dla dzieci, ochrona gardła, podrażnienie gardła, chrypka, gardło, ból gardła. Producentem preparatu Activitki Gardło jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Activitki Gardło jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Activitki Gardło oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Activitki Gardło można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Activitki Gardło. Preparat Activitki Gardło został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-02-04 15:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Activitki Gardło to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Activitki Gardło. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Activitki Gardło to z pewnością pomożesz wielu osobom.