Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 2

Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 2

Czytaj artykuł
Jak się skutecznie uporać z nałogiem tytoniowym?

Jak się skutecznie uporać z nałogiem tytoniowym?

Czytaj artykuł
Problemy z oddawaniem moczu

Problemy z oddawaniem moczu

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • mmm) 2016-03-31 14:58

  Lizak na gardło dla dzieci jest smaczny, dzieci go lubią))))

 • Agnieszka 2016-03-08 16:21

  Zawsze kupuję te lizaki activitki gardło bo nie są drogie.Mają bogaty witaminowy skład dlatego wolę takie lizaki z apteki niż zwykłe ze sklepu.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Activitki Gardło został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: dla dzieci, ochrona gardła, podrażnienie gardła, chrypka, gardło, ból gardła. Producentem preparatu Activitki Gardło jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Activitki Gardło jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Activitki Gardło oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Activitki Gardło można kupić bez recepty.