Bals Sulphur

Bals Sulphur

miejsce
w rankingu

--

Bals Sulphur
0.0
opinii: 0
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Bals Sulphur

Producent:

Opis:

Bals Sulphur to lek dostępny w postaci żelu. Żel zmniejsza dolegliwości bólowe oraz minimalizuje powstały obrzęk. Wskazaniem do stosowania żelu Bals Sulphur jest: choroba zwyrodnieniowa stawów, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, obrzęk powstały po stłuczeniach, zesztywniejące zapalenie stawów kręgosłupa.

Skład:

W składzie żelu Bals Sulphur znajdują się następujące substancje: woda chlorkowo-sodowa (solanka) siarczkowej, jodkowej, etanol, metanol, etylu p-hydroksybenzoesanu, metyloceluloza qs.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu należy nanieść na bolące miejsce. Żel należy stosować 2-3 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

Specyfik Bals Sulphur został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból kręgosłupa, ból mięśni, gościec stawowy, ból stawów, lek przeciwbólowy. Wytwórcą specyfiku Bals Sulphur jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Bals Sulphur jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Bals Sulphur oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Bals Sulphur można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Bals Sulphur. Specyfik Bals Sulphur został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-23 11:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Bals Sulphur to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Bals Sulphur. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu Bals Sulphur to z pewnością pomożesz wielu ludziom.