Reklama baner
Herbata Zmęczona Basia

Herbata Zmęczona Basia

miejsce
w rankingu

--

Herbata Zmęczona Basia
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Pieczarki i ich zalety

Pieczarki i ich zalety

Czytaj artykuł
Antyoksydanty - powstrzymaj starzenie

Antyoksydanty - powstrzymaj starzenie

Czytaj artykuł
Wodny dylemat – jaką wodę pić, by sobie nie zaszkodzić

Wodny dylemat – jaką wodę pić, by sobie nie zaszkodzić

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Herbata Zmęczona Basia

Producent:

VIVIO

Thumb vivio

Opis:

 

"Zmęczona Basia" to jedna z popularniejszych herbat w naszym sklepie. Inne popularne produkty, to zdrowy sok z karczocha oraz sok z czarnego bzu. Jeśli chodzi o nowości, to bardzo ciekawym produktem jest olej ze słodkich migdałów. Jednym z największych hitów jeśli chodzi o odchudzanie jest ostatnio zielona kawa, którą mogą Państwo u nas dostać,m.in. w formie ziaren. Jeśli chodzi o przyprawy, to ciekawym produktem jest kozieradka mielona.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Preparat Herbata Zmęczona Basia został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, herbaty funkcjonalne, herbaty. Wytwórcą specyfiku Herbata Zmęczona Basia jest ViVio, który również jest producentem takich preparatów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka produktu Herbata Zmęczona Basia jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Herbata Zmęczona Basia oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Herbata Zmęczona Basia można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Herbata Zmęczona Basia. Preparat Herbata Zmęczona Basia został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-14 14:51. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Herbata Zmęczona Basia to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Herbata Zmęczona Basia. Jeżeli dodasz informację na temat specyfiku Herbata Zmęczona Basia to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.