Reklama baner
Herbata Wellness Chai Tea

Herbata Wellness Chai Tea

miejsce
w rankingu

--

Herbata Wellness Chai Tea
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Co wpływa na przebarwienia zębów?

Co wpływa na przebarwienia zębów?

Czytaj artykuł
Suplementy diety na co dzień

Suplementy diety na co dzień

Czytaj artykuł
Woda filtrowana - czy warto ją pić?

Woda filtrowana - czy warto ją pić?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-10-27 10:09

  zdecydowanie polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Herbata Wellness Chai Tea

  Producent:

  Opis:

   

  Wellness Chai Tea z pewnością znajdzie wielu fanów, ale w naszym sklepie oferujemy znacznie więcej. Jednym z najpopularniejszych produktów jest olej kokosowy w wersji virgin. Fanom słodkości polecamy syrop limonka z miętą lub też syrop żurawinowy z miętą. Jeżeli chodzi o przyprawy to polecamy czarny pieprz dla wszystkich tych, którzy lubią ostre potrawy. Dla osób  z delikatniejszym podniebieniem polecamy przyprawę z suszonymi pomidorami z czosnkiem i bazylią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Herbata Wellness Chai Tea został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, herbaty funkcjonalne, herbaty. Wytwórcą produktu Herbata Wellness Chai Tea jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Herbata Wellness Chai Tea jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Herbata Wellness Chai Tea oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Herbata Wellness Chai Tea dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Herbata Wellness Chai Tea. Preparat Herbata Wellness Chai Tea został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-14 14:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Herbata Wellness Chai Tea to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Herbata Wellness Chai Tea. Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Herbata Wellness Chai Tea to z pewnością pomożesz wielu osobom.