Herbata Słodka Żurawina

Herbata Słodka Żurawina

miejsce
w rankingu

--

Herbata Słodka Żurawina
0.0
opinii: 0
Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

Czytaj artykuł
Otręby pszenne przyspieszają przemianę materii i sycą na długo

Otręby pszenne przyspieszają przemianę materii i sycą na długo

Czytaj artykuł
Właściwości pestek dyni

Właściwości pestek dyni

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Herbata Słodka Żurawina

Producent:

VIVIO

Thumb vivio

Opis:

Warto, by ciecierzyca zagościła w każdej polskiej kuchni, gdyż to naturalny lek na wiele dolegliwości! Okazuje się, że cieciorka może zmniejszyć kaszel oraz zminimalizować bóle głowy. Jodowana sól morska, to zdecydowanie zdrowszy wybór niż tradycyjna sól, która zwykle gości kuchni polskiej pani domu. Miód wielokwiatowy z malinami jako dodatek do herbaty, może zastąpić klasyczny cukier. Ciekawym dodatkiem do deserów lodowych jest syrop malina z miodem.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - herbaty

Produkt Herbata Słodka Żurawina został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zapalenie układu moczowego, zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, herbaty owocowe, herbaty. Producentem preparatu Herbata Słodka Żurawina jest ViVio, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka specyfiku Herbata Słodka Żurawina jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Herbata Słodka Żurawina oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Herbata Słodka Żurawina można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Herbata Słodka Żurawina. Specyfik Herbata Słodka Żurawina został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-14 13:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Herbata Słodka Żurawina to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Herbata Słodka Żurawina. Jeżeli utworzysz notkę na temat preparatu Herbata Słodka Żurawina to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.