Olimp Femi Protect

Olimp Femi Protect

miejsce
w rankingu

--

Olimp Femi Protect
0.0
opinii: 0
Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Olimp Femi Protect

Producent:

Opis:

Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o kobietach stosujących doustną antykoncepcję hormonalną. Skład tabletek Olimp Femi Protect został opracowany tak, by pozytywnie wpływał na stan skóry, poprawiał samopoczucie, wzmagał libido. Olimp Femi Protect pozwala zminimalizować ryzyko tycia w czasie stosowania doustnej antykoncepcji hormonalnej.

Skład:

W składzie tabletek Olimp Femi Protect znajdują się następujące substancje: ekstrakt skrzypu polnego, ekstrakt żeń-szenia koreańskiego, ekstrakt karczocha, ekstrakt zielonej herbaty, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; fosforan wapnia; skrobia ziemniaczana; laktoza; stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny; alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowo-potasowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu, dwutlenek tytanu, chlorek chromu.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 1 tabletkę dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - wsparcie przy antykoncepcji

LadySecure

0.00 opinii:
LadySecure to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

LadySecure to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Asequrella Forte

0.00 opinii:
Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Olimp Femi Protect

0.00 opinii:
Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o...
czytaj dalej »

Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o... czytaj dalej »

Specyfik Olimp Femi Protect został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: nadwaga, zmęczenie, wsparcie przy antykoncepcji. Wytwórcą produktu Olimp Femi Protect jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Olimp Femi Protect jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Olimp Femi Protect oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Olimp Femi Protect można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Olimp Femi Protect. Produkt Olimp Femi Protect został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-25 13:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Olimp Femi Protect to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Olimp Femi Protect. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Olimp Femi Protect to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.