Floslek Pharma

Floslek Pharma

miejsce
w rankingu

--

Floslek Pharma
0.0
opinii: 0
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb floslek

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Floslek Pharma został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: worki pod oczami. Producentem preparatu Floslek Pharma jest Flos Lek, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Floslek For Baby, Floslek Pharma Anti Acne, FlosLek Dr Stopa, FlosLek Dr Stopa, Floslek Pharma. Ulotka produktu Floslek Pharma jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Floslek Pharma oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Floslek Pharma można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Floslek Pharma. Preparat Floslek Pharma został dołączony do bazy danych w dniu 2016-04-07 12:34. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Floslek Pharma to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Floslek Pharma. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Floslek Pharma to z pewnością pomożesz wielu osobom.