Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady

Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady

miejsce
w rankingu

--

Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady
4.5
opinii: 2
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paweł 2017-05-18 13:08

  Bardzo dobrze działa, zawsze mamy przy sobie jak idziemy na spacer do lasu, lub kiedy jedziemy nad morze czy nad jeziorko. Nawet działa przy ognisku, a jak wiadomo podczas ogniska ROI się od komarów :d

 • Monika 2016-03-16 13:39

  skutecznie odstrasza: komary, kleszcze, meszki. zel nie jest tłusty, nie lepi się, nie plami odzieży. jestem zadowolona.

 • Zapoznaj się z ulotką Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady

  Producent:

  FLOSLEK

  Thumb floslek

  Opis:

  Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady przeznaczony jest do ochrony skóry przed ukąszeniami komarów, kleszczy, meszek itp. Do stosowania u dzieci powyżej 3 roku życia, młodzieży i dorosłych. 

  Skład:

  Składniki Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady według INCI: Aqua, Alcohol Denat., Ethyl Butylacetylaminopropionate,  Propylene Glycol, Carbomer, Triethanolamine, Methylchloroisothiasolinone, Methyliso-thiasolinone

  Dawkowanie:

  Niewielką ilość produktu Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady rozprowadzić równomiernie na nieosłoniętych, narażonych na ukąszenia partiach skóry. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

  Przeciwwskazania:

  Przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - odstraszający owady

  Specyfik Flos-Lek Stop Repelent został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: przeciw owadom, odstraszający owady. Producentem specyfiku Flos-Lek Stop Repelent jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Flos-Lek Stop Repelent jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Flos-Lek Stop Repelent oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Flos-Lek Stop Repelent można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Flos-Lek Stop Repelent. Preparat Flos-Lek Stop Repelent został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-02 14:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Flos-Lek Stop Repelent to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Flos-Lek Stop Repelent. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Flos-Lek Stop Repelent to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.