Reklama baner
Flos-Lek Stop Repelent

Flos-Lek Stop Repelent

miejsce
w rankingu

--

Flos-Lek Stop Repelent
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Monika 2016-03-16 13:39

  skutecznie odstrasza: komary, kleszcze, meszki. zel nie jest tłusty, nie lepi się, nie plami odzieży. jestem zadowolona.

 • Zapoznaj się z ulotką Flos-Lek Stop Repelent

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Flos-Lek Stop Repelent został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: przeciw owadom, odstraszający owady. Producentem specyfiku Flos-Lek Stop Repelent jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Flos-Lek Stop Repelent jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Flos-Lek Stop Repelent oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Flos-Lek Stop Repelent można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Flos-Lek Stop Repelent. Preparat Flos-Lek Stop Repelent został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-02 14:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Flos-Lek Stop Repelent to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Flos-Lek Stop Repelent. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Flos-Lek Stop Repelent to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.