Essential Nourishment, Body Milk

Essential Nourishment, Body Milk

miejsce
w rankingu

--

Essential Nourishment, Body Milk
4.67
opinii: 3
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Becia 2015-08-05 14:36

  Lekki chyba placebo, ale rzeczywiście czuje się jakoś inaczej po nim o wiele bardziej zrelaksowana. Taka lekka :)

 • OLcia 2015-08-05 14:35

  Essential Nourishment, Body Milk to profesjonalny środek, który działa bardzo dobrze na mnie i ogólnie pielęgnuje ciało znakomicie :)

 • Bleka 2015-08-05 14:35

  Mleczko skutecznie regeneruje moją skórę i bardzo mi się podoba jak działać na mnie. Jestem zadowolona z wyboru na 100%!

 • Zapoznaj się z ulotką Essential Nourishment, Body Milk

  Producent:

  DOVE

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do ciała

  Produkt Essential Nourishment, Body Milk został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ciała, mleczko, mleczko do ciała, uniwersalne, oliwki, mleczka, kremy, balsamy, Pielęgnacja ciała. Producentem produktu Essential Nourishment, Body Milk jest Dove, który również jest twórcą takich specyfików jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka preparatu Essential Nourishment, Body Milk jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Essential Nourishment, Body Milk oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Essential Nourishment, Body Milk dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Essential Nourishment, Body Milk. Preparat Essential Nourishment, Body Milk został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-05-06 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Essential Nourishment, Body Milk to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Essential Nourishment, Body Milk. Jeżeli dołączysz recenzję na temat produktu Essential Nourishment, Body Milk to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.