Doppelherz aktiv - Dla mózgu

Doppelherz aktiv - Dla mózgu

miejsce
w rankingu

--

Doppelherz aktiv - Dla mózgu
4.0
opinii: 1
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 17:33

  swietny produkt

 • Zapoznaj się z ulotką Doppelherz aktiv - Dla mózgu

  Producent:

  Opis:

  Doppelherz aktiv - Dla mózgu to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat pozytywnie wpływa na funkcjonowanie kory mózgowej. Doppelherz aktiv - Dla mózgu to produkt idealny dla osób dorosłych oraz młodzieży. W składzie suplementu diety znajduje się lecytyna, która wskazana jest w czasie intensywnej pracy umysłowej.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Doppelherz aktiv - Dla mózgu znajdują się następujące substancje: lecytyna sojowa, olej z łososia, octan D-alfa-tokoferylu, amid kwasu nikotynowego, tlenek cynku, chlorowodorek pirydoksyny, siarczan miedzi, monoazotan tiaminy, ryboflawina, cyjanokobalamina, kwas foliowy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę jeden raz dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pamięć i koncentracja

  Produkt Doppelherz aktiv - Dla mózgu został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Szybka nauka, mózg, zdrowie, Pamięć i koncentracja. Producentem produktu Doppelherz aktiv - Dla mózgu jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Doppelherz aktiv - Dla mózgu jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Doppelherz aktiv - Dla mózgu oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Doppelherz aktiv - Dla mózgu dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Doppelherz aktiv - Dla mózgu. Specyfik Doppelherz aktiv - Dla mózgu został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-02 20:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Doppelherz aktiv - Dla mózgu to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Doppelherz aktiv - Dla mózgu. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu Doppelherz aktiv - Dla mózgu to z pewnością pomożesz wielu ludziom.