Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa

Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa

miejsce
w rankingu

--

Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa
4.0
opinii: 2
Właściwości cukru brzozowego

Właściwości cukru brzozowego

Czytaj artykuł
Problemy z oddawaniem moczu

Problemy z oddawaniem moczu

Czytaj artykuł
Antyoksydanty - powstrzymaj starzenie

Antyoksydanty - powstrzymaj starzenie

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-04 12:38

  produktu używam od dłuższego czasu , jest bardzo dobry

 • Joanna 2016-03-07 13:27

  Skutecznie obniża mi poziom cukru.Stosuję jedną tabletkę dziennie i cukier mam w normie.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Pokrzywa Fix

  0.00 opinii:
  Pokrzywa Fix to zioło pokrzywy przeznaczone do zaparzenia w torebkach. Preparat w...
  czytaj dalej »

  Pokrzywa Fix to zioło pokrzywy przeznaczone do zaparzenia w torebkach. Preparat w... czytaj dalej »

  Produkt Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Poziom cukru, zdrowie, Cukrzyca. Wytwórcą specyfiku Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa. Specyfik Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-19 16:59. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa. Jeżeli utworzysz notkę na temat preparatu Doppelherz Aktiv - Dla Diabetyków + Morwa to z pewnością pomożesz wielu ludziom.