Crystal Mind

Crystal Mind

miejsce
w rankingu

--

Crystal Mind
3.0
opinii: 1
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 15:07

  skuteczny ,jedyny minus cena za wysoka

 • Zapoznaj się z ulotką Crystal Mind

  Producent:

  Opis:

  Crystal Mind to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować kapsułki Crystal Mind, gdy u pacjenta stwierdzono nadpobudliwość psychoruchową, zaburzenia koncentracji i uwagi oraz impulsywność.Preparat przeznaczony jest również dla osób, które mają problemy z nauką. Z wiekiem funkcje poznawcze stają się coraz słabsze. Crystal Mind korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację. Problemy z nauką miną, gdy sięgniesz po niezwykle skuteczny preparat, jakim jest Crystal Mind. Kapsułki ułatwiają przyswajanie wiedzy, a Ty zapomnisz, co to oblany egzamin!

  Skład:

  W składzie kapsułek Crystal Mind znajdują się następujące substancje: kwasy EPA i DHA koncentrat oleju z ryb, tlenek magnezu, olej z ogórecznika, tlenek cynku, cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, olej palmowy, wosk pszczeli, olej kokosowy uwodorniony, lecytyna sojowa, żelatyna wołowa, glicerol, woda oczyszczona, czarny tlenek żelaza, czerwony tlenek żelaza.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pamięć i koncentracja

  Produkt Crystal Mind został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: ADHD, Szybka nauka, pamięć, zdrowie, Pamięć i koncentracja. Producentem specyfiku Crystal Mind jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Crystal Mind jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Crystal Mind oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Crystal Mind można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Crystal Mind. Produkt Crystal Mind został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-02 21:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Crystal Mind to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Crystal Mind. Jeżeli dołączysz informację na temat specyfiku Crystal Mind to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.