Colostrigen

Colostrigen

miejsce
w rankingu

--

Colostrigen
4.0
opinii: 1
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • marta 2016-03-03 12:42

  Dobry produkt :-)Spełnia oczekiwania

 • Zapoznaj się z ulotką Colostrigen

  Producent:

  Opis:

  Colostrigen to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat został stworzony z myślą o pacjentach, którzy chcą wzmocnić swój układ odpornościowy. Wskazaniem do stosowania kapsułek są nawracające infekcje bakteryjne i wirusowe. Preparat z powodzeniem może być stosowany przez pacjentów, którzy czują się zmęczeni i są w czasie rekonwalescencji.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Colostrigen znajdują się następujące substancje: Liofilizowane Colostrum Bovinum, celuloza.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1-2 kapsułki dwa razy dziennie na czczo.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - układ immunologiczny

  Specyfik Colostrigen został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: sprawność intelektualna, Witaminy i minerały, układ immunologiczny. Producentem specyfiku Colostrigen jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Colostrigen jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Colostrigen oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Colostrigen można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Colostrigen. Specyfik Colostrigen został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-26 12:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Colostrigen to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Colostrigen. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Colostrigen to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.