Cimmerin

Cimmerin

miejsce
w rankingu

--

Cimmerin
4.0
opinii: 1
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Hanna 2016-04-21 15:22

  Bardzo dobry żel na problemy skórne ust. Szybko goi pęknięcia.

 • Zapoznaj się z ulotką Cimmerin

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Żel do ust

  Specyfik Cimmerin został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: Pęknięte kąciki ust, Pęknięta skóra ust, Żel do ust. Producentem produktu Cimmerin jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Cimmerin jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Cimmerin oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Cimmerin można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Cimmerin. Preparat Cimmerin został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-19 22:39. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Cimmerin to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Cimmerin. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Cimmerin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.