Reklama baner
Cimmerin

Cimmerin

miejsce
w rankingu

--

Cimmerin
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Hanna 2016-04-21 15:22

  Bardzo dobry żel na problemy skórne ust. Szybko goi pęknięcia.

 • Zapoznaj się z ulotką Cimmerin

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Cimmerin został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: Pęknięte kąciki ust, Pęknięta skóra ust, Żel do ust. Producentem produktu Cimmerin jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Cimmerin jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Cimmerin oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Cimmerin można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Cimmerin. Preparat Cimmerin został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-19 22:39. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Cimmerin to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Cimmerin. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Cimmerin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.