Casmir EDP

Casmir EDP

miejsce
w rankingu

--

Casmir EDP
3.25
opinii: 4
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Teresa 2016-02-18 13:54

  kocham ten zapach!))

 • Igis 2015-07-05 18:56

  Niestety nie podoba mi się to za bardzo. Nie chce marnować pieniązków na to i nie dam pozytywnej oceny!

 • Agnieszka Casmir 2015-07-05 18:56

  Od kilku dni korzystam z Casmir EDP i muszę powiedzieć, że ma bardzo dobry zapach i warto jest z niego korzystać. To jest po prostu cudo i bardzo mi sie to podoba!

 • Zdrowsze zamienniki białego cukru – który z nich wybrać?

  Zdrowsze zamienniki białego cukru – który z nich wybrać?

  Czytaj artykuł
  Właściwości cukru brzozowego

  Właściwości cukru brzozowego

  Czytaj artykuł
  Perfumy ze wszystkich stron świata

  Perfumy ze wszystkich stron świata

  Czytaj artykuł
 • Wika 2015-07-05 18:55

  Ten zapach mógłby troszkę intensywniej pachnieć, bo teraz jest moim zdaniem po prostu słaby. Nie ma takiego szału i niestety nie polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Casmir EDP

  Producent:

  CHOPARD

  Thumb chopard

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Casmir EDP został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Producentem preparatu Casmir EDP jest Chopard, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Wish EDP, Casmir EDP. Ulotka specyfiku Casmir EDP jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Casmir EDP oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Casmir EDP dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Casmir EDP. Specyfik Casmir EDP został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-21 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Casmir EDP to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Casmir EDP. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Casmir EDP to z pewnością pomożesz wielu ludziom.