Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej

Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej

miejsce
w rankingu

--

Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej
0.0
opinii: 0
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej

Producent:

JOHNSON & JOHNSON

Thumb johnson and johnson

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: chusteczki do higieny intymnej, dla kobiet, higiena intymna. Producentem preparatu Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej jest Johnson & Johnson, który również jest twórcą takich produktów jak Visine Suche Oczy, Ben-gay, Piz Buin Mountain Suncream, Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej , K-Y żel intymny nawilżający . Ulotka produktu Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej . Produkt Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej został dodany do naszej bazy w dniu 2016-06-17 12:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej to prosimy o napisanie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej . Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej to z pewnością pomożesz wielu osobom.