Bratek - Zioła w Tabletkach

Bratek - Zioła w Tabletkach

miejsce
w rankingu

1

Bratek - Zioła w Tabletkach
3.67
opinii: 9

Kup w sklepie

Witaminowe suplementy diety - potrzebne czy nie?

Witaminowe suplementy diety - potrzebne czy nie?

Czytaj artykuł
Popił suplement pomagający rzucić palenie alkoholem i huśtał się na moście

Popił suplement pomagający rzucić palenie alkoholem i huśtał się na moście

Czytaj artykuł
Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sylka 2015-03-31 13:49

  Bratek jest po prostu niezastąpiony w pielęgnacji cery trądzikowej i młodych osób z problemami skórnymi.

 • Hundir 2015-03-25 20:24

  Owe zioło bardzo mnie uspokaja i poprzez to mogę skutecznie oraz szybko wziąć życie w swoje ręce. Dla osób nerwowych to działa super. Polecam!

 • Ullaa 2015-03-20 14:45

  Tabletki z bratkiem to hit, stary babciny sposób na piękną buzię bez szpecących zmian. Ja stosuję i moja siostra już też.

 • Jak zmotywować się do treningów?

  Jak zmotywować się do treningów?

  Czytaj artykuł
  W jaki sposób leczyć blizny?

  W jaki sposób leczyć blizny?

  Czytaj artykuł
  Miód manuka – porcja zdrowia prosto z Nowej Zelandii!

  Miód manuka – porcja zdrowia prosto z Nowej Zelandii!

  Czytaj artykuł
 • Daria Juzel 2015-02-16 01:14

  Oj te bratek mi nie pomógł. Nie wiem dlaczego, bo moje koleżanki wszystkie prawie sobie to chwalą, jednak ten środek mi nie podszedł :|

 • Kasia Wilczak 2015-02-16 01:13

  Gratuluje, że istnieje taki lek naturalny i nie szkodliwy. Świetnie, że takie coś jest i można poradzić sobie z zmianami skórnymi. Miałam z tymi już straszny problem aż do teraz <3

 • Martin 2015-02-16 01:12

  Nie wiele można znaleźć informacji na temat tego środka. Oczywiście wiem, że mogłoby być lepiej, jednak ten lek i tak spełnia moje wymagania. Działa na skórę bardzo dobre i nie mam żadnych niekorzystnych zmian teraz po tygodniu. Drobne się zdarzają ale to norma przecież:)

 • Trix 2015-02-16 01:11

  Na mnie również nie działa ten środek, to jest takie placebo, które działa na mnie szybko i nieskutecznie. Jakoś słabo oddziałuje na mnie i nie polecam!

 • Dietor 2015-02-16 01:11

  Nie działa na mnie ten suplement. Bratek to bardzo słaby lek. Uważam, że dzisiaj nie ma sensu, aż tak bardzo zastanawiać się nad takimi naturalnymi suplementami jak za to bardziej odpowiada dieta niż jakiś sztucznie substancje ...

 • Marek9 2015-02-16 01:08

  Wyciąg z fiołka trójbarwnego pozwala w prosty oraz skuteczny sposób odmienić naszą skórę i dodać jej dodatkowego atutu w wyglądzie. Polecam dla każdego bo to działa!

 • Zapoznaj się z ulotką Bratek - Zioła w Tabletkach

  Producent:

  COLFARM

  Thumb colfarm

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - pielęgnacja skóry

  Preparat Bratek - Zioła w Tabletkach został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: . Producentem produktu Bratek - Zioła w Tabletkach jest Colfarm, który również jest producentem takich produktów jak Be Slim 3, Be Slim Fast, Be Slim Ketony , Be Slim Zielona Kawa, Młody Jęczmień + 4 składniki aktywne. Ulotka produktu Bratek - Zioła w Tabletkach jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Bratek - Zioła w Tabletkach oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Bratek - Zioła w Tabletkach dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Bratek - Zioła w Tabletkach. Specyfik Bratek - Zioła w Tabletkach został dodany do bazy danych w dniu 2015-01-20 19:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Bratek - Zioła w Tabletkach to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Bratek - Zioła w Tabletkach. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Bratek - Zioła w Tabletkach to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.