Ibalgin Maxi
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Ibalgin Maxi

Producent:

ZENTIVA

Thumb zentiva

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowy

Preparat Ibalgin Maxi został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: Bóle menstruacyjne, ból mięśni, Ból zęba, ból kręgosłupa, ból stawów, przeciwgorączkowy, migrena, Nerwobóle, ból głowy, przeciwbólowy. Wytwórcą produktu Ibalgin Maxi jest Zentiva, który również jest producentem takich specyfików jak Endiex, Veral, Ibalgin Maxi, Ibalgin Sport, Ibalgin Fast. Ulotka produktu Ibalgin Maxi jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Ibalgin Maxi oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Ibalgin Maxi można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Ibalgin Maxi. Specyfik Ibalgin Maxi został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-02-25 13:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Ibalgin Maxi to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Ibalgin Maxi. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Ibalgin Maxi to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.