Activplast Cold

Activplast Cold

miejsce
w rankingu

--

Activplast Cold
4.67
opinii: 3
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Myszon 2017-05-16 10:58

  Fajna rzecz, a co najważniejsze skutecznie chłodzi rozgrzane gorączką ciało.

 • Lucja 2017-05-04 09:42

  Świetnie się sprawdza na drobne urazy- dobry dla sportowców. Dodatkowo na czas przeziębienia czy przed miesiączką- idealnie radzi sobie z bólem!

 • Barbara 2016-04-12 11:28

  Kupuję activplast cold na migrene ,mi pomaga.Polecam tym bardziej, że jego cena jest przystępna.

 • Zapoznaj się z ulotką Activplast Cold

  Producent:

  POLFA

  Thumb polfa warszawa

  Opis:

  Activplast Cold to wyrób medyczny w postaci plastra chłodzącego. Produkt  łagodzi bóle głowy i objawy gorączki. Mentol zawarty w plastrze udrożnia przewody nosowe dając natychmiastową ulgę w czasie trwania kataru. Activplast Cold sprawdza się również na migreny, ból zębów, grypy i przeziębienia.

  Skład:

  Składniki preparatu Activplast Cold są następujące: woda oczyszczona, gliceryna, kwas poliakrylowy, wodorotlenek glinu, mentol, methylparaben, propylparaben.

  Dawkowanie:

  Sposób użycia wyrobu medycznego Activplast Cold: przed użyciem plaster może być umieszczony na kilka godzin w lodówce, w celu zwiększenia efektu chłodzenia. Należy upewnić się, że skóra jest czysta, sucha i odtłuszczona. Ostrożnie rozerwać saszetkę z plastrem. Zdjąć taśmę zabezpieczającą część klejącą plastra i niezwłocznie przykleić plaster w pożądanym miejscu na skórze. Plaster jest jednorazowy i przeznaczony jedynie do użytku zewnętrznego. Plaster utrzymuje swoje działanie przez około 8 godzin.

  Przeciwwskazania:

  Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Activplast Cold.

  Wyrób medyczny Activplast Cold należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - plaster chłodzący

  Activplast Cold

  4.673 opinii:
  Activplast Cold to wyrób medyczny w postaci plastra chłodzącego....
  czytaj dalej »

  Activplast Cold to wyrób medyczny w postaci plastra chłodzącego.... czytaj dalej »

  Apap Ice

  0.00 opinii:
  Apap Ice to preparat dostępny w postaci plastrów chłodzących. Preparat przeznaczony jest...
  czytaj dalej »

  Apap Ice to preparat dostępny w postaci plastrów chłodzących. Preparat przeznaczony jest... czytaj dalej »

  Specyfik Activplast Cold został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Przeciwbólowo, Plaster chłodzący. Producentem preparatu Activplast Cold jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Activplast Cold jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Activplast Cold oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Activplast Cold można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Activplast Cold. Preparat Activplast Cold został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-23 18:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Activplast Cold to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Activplast Cold. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku Activplast Cold to z pewnością pomożesz wielu osobom.