Reklama baner
Activplast Cold

Activplast Cold

miejsce
w rankingu

--

Activplast Cold
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Barbara 2016-04-12 11:28

  Kupuję activplast cold na migrene ,mi pomaga.Polecam tym bardziej, że jego cena jest przystępna.

 • Zapoznaj się z ulotką Activplast Cold

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Apap Ice

  0.00 opinii:
  Apap Ice to preparat dostępny w postaci plastrów chłodzących. Preparat przeznaczony jest...
  czytaj dalej »

  Apap Ice to preparat dostępny w postaci plastrów chłodzących. Preparat przeznaczony jest... czytaj dalej »

  Specyfik Activplast Cold został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Przeciwbólowo, Plaster chłodzący. Producentem preparatu Activplast Cold jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Activplast Cold jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Activplast Cold oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Activplast Cold można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Activplast Cold. Preparat Activplast Cold został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-23 18:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Activplast Cold to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Activplast Cold. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku Activplast Cold to z pewnością pomożesz wielu osobom.