Apap Ice

Apap Ice

miejsce
w rankingu

--

Apap Ice
0.0
opinii: 0
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Apap Ice

Producent:

Opis:

Apap Ice to preparat dostępny w postaci plastrów chłodzących. Preparat przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci powyżej 12. roku życia. Apap Ice przynosi natychmiastową ulgę. Plaster chłodzący Apap Ice rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z klasycznym bólem głowy oraz migrenami.

Skład:

W składzie plastrów chłodzących Apap Ice znajdują się następujące substancje: mentol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Plaster żelowy przykleić do skóry. Czas działania: 8 godzin.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - plastry żelowe

Apap Ice

0.00 opinii:
Apap Ice to preparat dostępny w postaci plastrów chłodzących. Preparat przeznaczony jest...
czytaj dalej »

Apap Ice to preparat dostępny w postaci plastrów chłodzących. Preparat przeznaczony jest... czytaj dalej »

Specyfik Apap Ice został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: środek przeciwbólowy, plastry chłodzące, plastry żelowe. Wytwórcą produktu Apap Ice jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Apap Ice jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Apap Ice oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Apap Ice dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Apap Ice. Preparat Apap Ice został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-22 21:54. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Apap Ice to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Apap Ice. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Apap Ice to z pewnością pomożesz wielu ludziom.