Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Apap Ice to preparat dostępny w postaci plastrów chłodzących. Preparat przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci powyżej 12. roku życia. Apap Ice przynosi natychmiastową ulgę. Plaster chłodzący Apap Ice rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z klasycznym bólem głowy oraz migrenami.

Skład:

W składzie plastrów chłodzących Apap Ice znajdują się następujące substancje: mentol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Plaster żelowy przykleić do skóry. Czas działania: 8 godzin.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Apap Ice

0.00 opinii:
Apap Ice to preparat dostępny w postaci plastrów chłodzących. Preparat przeznaczony jest...
czytaj dalej »

Apap Ice to preparat dostępny w postaci plastrów chłodzących. Preparat przeznaczony jest... czytaj dalej »

Preparat Apap Ice został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: środek przeciwbólowy, plastry chłodzące, plastry żelowe. Producentem specyfiku Apap Ice jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Apap Ice jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Apap Ice oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Apap Ice można dostać bez recepty.