Ziaja Aretina Q Krem pod oczy

Ziaja Aretina Q Krem pod oczy

miejsce
w rankingu

--

Ziaja Aretina Q Krem pod oczy
4.0
opinii: 1
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-20 14:47

  Efekt na powiekach pojawia się po ok. m-cu regularnego stosowania.Polecam chociaż do wypróbowania.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb ziaja

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Ziaja Aretina Q Krem pod oczy został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem pod oczy, cienie pod oczami, zmarszczki. Wytwórcą preparatu Ziaja Aretina Q Krem pod oczy jest Ziaja, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka preparatu Ziaja Aretina Q Krem pod oczy jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Ziaja Aretina Q Krem pod oczy oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Ziaja Aretina Q Krem pod oczy dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Ziaja Aretina Q Krem pod oczy. Specyfik Ziaja Aretina Q Krem pod oczy został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-19 14:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Ziaja Aretina Q Krem pod oczy to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Ziaja Aretina Q Krem pod oczy. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Ziaja Aretina Q Krem pod oczy to z pewnością pomożesz wielu osobom.