Ziaja Aretina Q Krem pod oczy

Ziaja Aretina Q Krem pod oczy

miejsce
w rankingu

--

Ziaja Aretina Q Krem pod oczy
4.0
opinii: 1
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-20 14:47

  Efekt na powiekach pojawia się po ok. m-cu regularnego stosowania.Polecam chociaż do wypróbowania.

 • Zapoznaj się z ulotką Ziaja Aretina Q Krem pod oczy

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Ziaja Aretina Q Krem pod oczy został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem pod oczy, cienie pod oczami, zmarszczki. Wytwórcą preparatu Ziaja Aretina Q Krem pod oczy jest Ziaja, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka preparatu Ziaja Aretina Q Krem pod oczy jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Ziaja Aretina Q Krem pod oczy oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Ziaja Aretina Q Krem pod oczy dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Ziaja Aretina Q Krem pod oczy. Specyfik Ziaja Aretina Q Krem pod oczy został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-19 14:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Ziaja Aretina Q Krem pod oczy to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Ziaja Aretina Q Krem pod oczy. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Ziaja Aretina Q Krem pod oczy to z pewnością pomożesz wielu osobom.