Water Shine Gloss

Water Shine Gloss

miejsce
w rankingu

--

Water Shine Gloss
4.0
opinii: 4
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Zuzanna 2016-02-19 09:56

  Błyszczyk nadaje ustą świetny wygląd. Dla mnie istotne jest aby kosmetyk kładziony na usta był dobry w smaku. Ten produkt nie rozczarowuje pod tym względem. Jeżeli chodzi o błyszczyki z połyskiem- to aktualnie mój numer 1.

 • Iza 2015-08-11 12:25

  Wszystko fajnie ale jego trwałość jest mizerna. Po paru chwilach już go nie widzę i nie czuję, jest to chyba największy jego problem.

 • Fiona 2015-08-11 12:24

  Polecam! To bardzo dobre rozwiązanie, gdy mamy suche usta a chcemy aby nieco lepiej wyglądały. 5/5

 • Niezwykłe właściwości zielonej kawy - musisz je poznać!

  Niezwykłe właściwości zielonej kawy - musisz je poznać!

  Czytaj artykuł
  Koenzym Q10

  Koenzym Q10

  Czytaj artykuł
  Jak można zapobiegać chrapaniu?

  Jak można zapobiegać chrapaniu?

  Czytaj artykuł
 • Ilona.K 2015-08-11 12:21

  Szminka nawilża i nabłyszcza usta. Efekt jest poprawny, ja jestem bynajmniej z niego zadowolona

 • Zapoznaj się z ulotką Water Shine Gloss

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do ust

  Specyfik Water Shine Gloss został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ust, błyszczyk, błyszczyk do ust, kosmetyki. Producentem preparatu Water Shine Gloss jest Maybelline, który również jest wytwórcą takich produktów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka preparatu Water Shine Gloss jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Water Shine Gloss oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Water Shine Gloss dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Water Shine Gloss. Preparat Water Shine Gloss został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-06 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Water Shine Gloss to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Water Shine Gloss. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku Water Shine Gloss to z pewnością pomożesz wielu osobom.