Virdepol Propolis Spray

Virdepol Propolis Spray

miejsce
w rankingu

--

Virdepol Propolis Spray
3.5
opinii: 2
Olej z pestek moreli surowiec kosmetyczny

Olej z pestek moreli surowiec kosmetyczny

Czytaj artykuł
Dlaczego grypy nie można wyleczyć antybiotykami?

Dlaczego grypy nie można wyleczyć antybiotykami?

Czytaj artykuł
Amarantus – nieznany, choć zdrowy

Amarantus – nieznany, choć zdrowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jarek 2017-04-11 12:07

  + za naturalny skład, - za słabe działanie.

 • Martyna 2017-04-10 13:35

  Świetny naturalny produkt do łagodzenia obrzęku i swędzenia po ukąszeniach komarów, polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Virdepol Propolis Spray

  Producent:

  VIRDEPOL SP. Z O.O.

  Thumb virde

  Opis:

  Virdepol Propolis Spray to suplement diety dostępny w postaci aerozolu. Preparat zawieraja mieszaninę żywicy drzew oraz krzewów, a także tzw. kit pszczeli - wydzielinę gruczołów pszczelich. Substancja ta jest naturalnym antybiotykiem. Virdepol Propolis Spray wykazuje wysoką zawartość witamin, minerałów, flawonoidów oraz innych cennych dla zdrowia składników. Działa przeciwbakteryjne. Wskazaniem do stosowania preparatu są podrażnienia naskórka, oparzenia skóry oraz ukąszenia owadów. 

  Skład:

  Komponenty produktu Virdepol Propolis Spray to: ekstrakt z propolisu, kwas cytrynowy, woda puryfikowana, skrobinian potasu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie suplementu Virdepol Propolis Spray powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Virdepol Propolis Spray.

  Zalecana porcja produktu do użycia: maksymalnie 3 razy dziennie, po 3 aplikacje aerozolu, bezpośrednio na uszkodzoną skórę. 

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Virdepol Propolis Spray.

  Przechowywać w temperaturze 5-25 ° C. Produkt nie zawiera alkoholu.

  Preparat Virdepol Propolis Spray należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.

  Nie należy przekraczać proponowanej w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - podrażnienia skóry

  Preparat Virdepol Propolis Spray został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: ukąszenia przez owady, oparzenia, podrażnienia skóry. Producentem specyfiku Virdepol Propolis Spray jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Virdepol Propolis Spray jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Virdepol Propolis Spray oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Virdepol Propolis Spray można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Virdepol Propolis Spray. Produkt Virdepol Propolis Spray został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-01-26 11:30. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Virdepol Propolis Spray to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Virdepol Propolis Spray. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Virdepol Propolis Spray to z pewnością pomożesz wielu osobom.