Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell

Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell

miejsce
w rankingu

--

Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell
2.33
opinii: 3
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Crystal 2015-08-08 11:13

  Jeśli ktoś ma problemy z trądzikiem to polecam od razu udać się do lekarza, żadne tego typu maseczki czy suplementy w niczym nam nie pomogą ..

 • Jinn 2015-08-08 11:12

  Chciałam usunąć przede wszystkim czerwone przebarwienia po trądziku i poprawić kondycję skóry, całkiem sprawnie Synergen sobie z tym poradził. Teraz twarz wygląda już nieco lepiej.

 • Tifcia 2015-08-08 11:12

  To w ogóle nie pomaga przecież .. Stosowałam ją parę razy ale zupełnie w niczym mi to nie pomogło :/ Jak dla mnie jedna z gorszych maseczek, jakie zostały wyprodukowane na trądzik

 • Zapoznaj się z ulotką Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - maska

  Produkt Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: przeciwtrądzikowa, maseczka, maseczka przeciwtrądzikowa, kosmetyki. Producentem produktu Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell jest Rossmann, który również jest twórcą takich produktów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka preparatu Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell. Preparat Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell został dodany do naszej bazy w dniu 2015-05-21 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu Synergen, Anti-Pickel Maske Antibakteriell to z pewnością pomożesz wielu osobom.