Sebo-Almond Peel 5%

Sebo-Almond Peel 5%

miejsce
w rankingu

--

Sebo-Almond Peel 5%
3.25
opinii: 4
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Anna 2016-03-23 11:02

  Wykwity jak były, tak były...Nie polecam

 • Martynka 2015-08-09 10:36

  Stosuje do kilku dni Sebo-Almond Peel 5% i widzę bardzo dużą różnicę. Po kilku dniach nie mam już tyle martwego naskórka i bardzo się cieszę :)

 • Dagmara 2015-07-06 14:52

  MI trochę pomógł Sebo :) Może nie mam krostek, a przynajmniej bardzo rzadko, ale twarz czerwoną od tych zmian mam. Sebo zmniejszył to zaczerwienine i poprawił kondycję skóry

 • Czym kierować się przy wyborze podkładu?

  Czym kierować się przy wyborze podkładu?

  Czytaj artykuł
  Zdrowe śniadanie – czyli jakie?

  Zdrowe śniadanie – czyli jakie?

  Czytaj artykuł
  Jak zmotywować się do treningów?

  Jak zmotywować się do treningów?

  Czytaj artykuł
 • Andrzej.K 2015-07-06 14:50

  Myślałem że mi to pomoże .. Trochę "wypiecze" krosty, ale stan się niestety tylko zaostrzył. Powstawało coraz to więcej krost, radzę się odrazu udać do lekarza.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb pharmaceris t

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Sebo-Almond Peel 5% został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: peeling, krem, kremy do cery trądzikowej, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą specyfiku Sebo-Almond Peel 5% jest Pharmaceris T, który również jest twórcą takich specyfików jak Puri-Sebostatic, Sebo-Almond Peel 5% , Sebo-Almond Peel 10%, Pharmaceris T Sebostatic. Ulotka produktu Sebo-Almond Peel 5% jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Sebo-Almond Peel 5% oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Sebo-Almond Peel 5% można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Sebo-Almond Peel 5% . Produkt Sebo-Almond Peel 5% został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Sebo-Almond Peel 5% to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Sebo-Almond Peel 5% . Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Sebo-Almond Peel 5% to z pewnością pomożesz wielu osobom.