Reklama baner
Salicylol

Salicylol

miejsce
w rankingu

--

Salicylol
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olga 2016-04-15 13:27

  Polecam!Nie podrażnia, leczy stopniowo.

 • Zapoznaj się z ulotką Salicylol

  Producent:

  PROFARM

  Thumb profarm

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Salicylol został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: Ciemieniucha, łupież, łuszczyca, łojotok. Producentem preparatu Salicylol jest Profarm, który również jest wytwórcą takich produktów jak Variderm, Salicylol, Analgol, Proderma. Ulotka produktu Salicylol jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Salicylol oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Salicylol dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Salicylol. Preparat Salicylol został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-03-01 13:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Salicylol to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Salicylol. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Salicylol to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.