Reumobonisol

Reumobonisol

miejsce
w rankingu

--

Reumobonisol
0.0
opinii: 0
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Reumobonisol

Producent:

BONIMED

Thumb bonimed

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - bóle stawowo-mięśniowe

Produkt Reumobonisol został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, reumatyzm, Nerwobóle, Bóle mięśniowo-stawowe, bóle stawowo-mięśniowe. Producentem produktu Reumobonisol jest Bonimed, który również jest producentem takich preparatów jak Activbon, Chitobon, Adipobon mono, Alerbon, Regulobon. Ulotka produktu Reumobonisol jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Reumobonisol oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Reumobonisol dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Reumobonisol. Preparat Reumobonisol został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-02-25 12:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Reumobonisol to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Reumobonisol. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Reumobonisol to z pewnością pomożesz wielu osobom.