Purinasin

Purinasin

miejsce
w rankingu

--

Purinasin
3.0
opinii: 2
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • anonim 2017-03-31 15:21

  szkoda kasy

 • Dorian 2017-01-02 11:15

  super działanie

 • Zapoznaj się z ulotką Purinasin

  Producent:

  AFLOFARM

  Thumb aflofarm

  Opis:

  Purinasin to wyrób medyczny  dostępny w postaci aerozolu do nosa. W składzie preparatu znajdują się niezwykle cenne substancje, takie jak: pantenol i gliceryna. Lekarze zalecają stosować aerozol do nosa Purinasin w celu: nawilżenia i złagodzenia podrażnień, w celu oczyszczenia nosa. Preparat Purinasin został stworzony z myślą o osobach dorosłych oraz dzieci powyżej 6. miesiąca życia.

  Skład:

  W składzie aerozolu do nosa Purinasin znajdują się następujące substancje: Aqua,Maris Sal, Gliceryna, Pantenol, Benzalkonium Chloride.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie przekraczać zalecanej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Areozol należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem  należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczaćwskazanej  dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zatoki i zatkany nos

  Produkt Purinasin został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Higiena, Areozol do nosa. Producentem produktu Purinasin jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Purinasin jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Purinasin oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Purinasin dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Purinasin. Specyfik Purinasin został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-27 15:38. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Purinasin to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Purinasin. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Purinasin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.