Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Purinasin to preparat dostępny w postaci aerozolu do nosa. W składzie preparatu mogą Państwo znaleźć niezwykle cenne substancje, takie jak: pantenol i gliceryna. Lekarze zalecają stosować aerozol do nosa Purinasin w celu: nawilżenia i złagodzenia podrażnień, w celu oczyszczenia nosa, które sprawi, że pacjent będzie mógł swobodnie oddychać. Preparat Purinasin został stworzony z myślą o osobach dorosłych oraz dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Aplikacja preparatu jest niezwykle prosta i komfortowa.

Skład:

W składzie aerozolu do nosa Purinasin znajdują się następujące substancje: Aqua,Maris Sal, Gliceryna, Pantenol, Benzalkonium Chloride.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

GripStop

0.00 opinii:
GripStop to preparat dostępny w postaci kropli ochronnych do nosa. Preparat w...
czytaj dalej »

GripStop to preparat dostępny w postaci kropli ochronnych do nosa. Preparat w... czytaj dalej »

Produkt Purinasin został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Higiena, Areozol do nosa. Producentem produktu Purinasin jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Purinasin jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Purinasin oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Purinasin dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Purinasin. Specyfik Purinasin został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-27 15:38. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Purinasin to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Purinasin. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Purinasin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.