Alfarin

Alfarin

miejsce
w rankingu

--

Alfarin
0.0
opinii: 0
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Alfarin

Producent:

Opis:

Alfarin to preparat dostępny w postaci żelu do nosa. Żel wykazuje działanie nawilżające i rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z nadmiernie wysychającą błoną śluzową nosa.

Skład:

w składzie żelu Alfarin znajdują się następujące substancje: Aqua, Glycerin, Disodium phosphate, Hydroxyethylcellulose, Sodium chloride, Sodium phosphate, Disodium EDTA, Benzalkonium chloride.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. 1-2 krople żelu do nosa 2-4 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Nawilżenie nosa

Specyfik Alfarin został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: nawilżanie śluzówki nosa, Higiena, zdrowie, Nawilżenie nosa. Wytwórcą produktu Alfarin jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Alfarin jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Alfarin oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Alfarin można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Alfarin. Preparat Alfarin został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-27 17:41. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Alfarin to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Alfarin. Jeżeli utworzysz notkę na temat produktu Alfarin to z pewnością pomożesz wielu osobom.