Prisme Libre

Prisme Libre

miejsce
w rankingu

Prisme Libre
3.67
opinii: 3
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paulina 2015-08-10 13:55

  Polecam, efekt tego pudru jest bardzo dobry. Jak dla mnie jeden z lepszych, można go znacznie taniej kupić niż na stronie producenta. Mi się udało w przecenie za 120zł.

 • Dagmara 2015-08-10 13:54

  U mnie w końcu udało się pozbyć świecącej twarzy !! Nareszcie! Myślałam już że nici z tego, a jednak się udało :) Jak najbardziej polecam, można w przecenie taniej kupić

 • X 2015-08-10 13:53

  200zł - czy ich coś pojebało?

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb givenchy

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Prisme Libre został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Wytwórcą preparatu Prisme Libre jest Givenchy, który również jest twórcą takich preparatów jak Ange ou Démon EDP, Prisme Libre , Ange ou Demon Le Secret EDP, Organza Indecence EDP. Ulotka produktu Prisme Libre jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Prisme Libre oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Prisme Libre można dostać bez recepty.