Prisme Libre

Prisme Libre

miejsce
w rankingu

--

Prisme Libre
3.67
opinii: 3
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paulina 2015-08-10 13:55

  Polecam, efekt tego pudru jest bardzo dobry. Jak dla mnie jeden z lepszych, można go znacznie taniej kupić niż na stronie producenta. Mi się udało w przecenie za 120zł.

 • Dagmara 2015-08-10 13:54

  U mnie w końcu udało się pozbyć świecącej twarzy !! Nareszcie! Myślałam już że nici z tego, a jednak się udało :) Jak najbardziej polecam, można w przecenie taniej kupić

 • X 2015-08-10 13:53

  200zł - czy ich coś pojebało?

 • Zapoznaj się z ulotką Prisme Libre

  Producent:

  GIVENCHY

  Thumb givenchy

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Produkt Prisme Libre został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Producentem specyfiku Prisme Libre jest Givenchy, który również jest twórcą takich produktów jak Ange ou Démon EDP, Prisme Libre , Ange ou Demon Le Secret EDP, Organza Indecence EDP. Ulotka specyfiku Prisme Libre jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Prisme Libre oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Prisme Libre można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Prisme Libre . Preparat Prisme Libre został dołączony do bazy danych w dniu 2015-05-15 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Prisme Libre to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Prisme Libre . Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Prisme Libre to z pewnością pomożesz wielu ludziom.