Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Prestinol to preparat dostępny w postaci żelu. Żel działa wielokierunkowo: przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo. Żel Prestinol w szczególności polecany jest dla osób, które borykają się ze zmęczonymi nogami. Prestinol to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy cierpią na niewydolność krążenia żylnego kończyn dolnych.

Skład:

W składzie żelu Prestinol znajdują się następujące substancje: ekstrakt z nasion kasztanowca, nalewka z arniki, nalewka z koszyczka nagietka, wyciąg z miłorzębu japońskiego, olejek mięty pieprzowej, dimetylosulfotlenek.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Żel należy stosować 2-3 razy dziennie (w zależności od potrzeb).

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Prestinol

0.00 opinii:
Prestinol to preparat dostępny w postaci żelu. Żel działa wielokierunkowo: przeciwbólowo,...
czytaj dalej »

Prestinol to preparat dostępny w postaci żelu. Żel działa wielokierunkowo: przeciwbólowo,... czytaj dalej »

Produkt Prestinol został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, Uczucie cieżkich nóg, Uczucie zmęczonych nóg. Wytwórcą produktu Prestinol jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Prestinol jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Prestinol oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Prestinol dostępny jest bez recepty.