Prestinol

Prestinol

miejsce
w rankingu

--

Prestinol
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Prestinol

Producent:

Opis:

Prestinol to preparat dostępny w postaci żelu. Żel działa wielokierunkowo: przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo. Żel Prestinol w szczególności polecany jest dla osób, które borykają się ze zmęczonymi nogami. Prestinol to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy cierpią na niewydolność krążenia żylnego kończyn dolnych.

Skład:

W składzie żelu Prestinol znajdują się następujące substancje: ekstrakt z nasion kasztanowca, nalewka z arniki, nalewka z koszyczka nagietka, wyciąg z miłorzębu japońskiego, olejek mięty pieprzowej, dimetylosulfotlenek.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Żel należy stosować 2-3 razy dziennie (w zależności od potrzeb).

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Uczucie zmęczonych nóg

Preparat Prestinol został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, Uczucie cieżkich nóg, Uczucie zmęczonych nóg. Wytwórcą preparatu Prestinol jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Prestinol jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Prestinol oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Prestinol można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Prestinol. Preparat Prestinol został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-28 11:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Prestinol to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Prestinol. Jeżeli dołączysz opinię na temat specyfiku Prestinol to z pewnością pomożesz wielu osobom.