Dobry tłuszcz pokona tłuszczyk

Dobry tłuszcz pokona tłuszczyk

Czytaj artykuł
Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Czytaj artykuł
Młody Jęczmień Zielony

Młody Jęczmień Zielony

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Perista został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: sklep ze zdrową żywnością, probiotyk, jelita. Producentem preparatu Perista jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu Perista jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Perista oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Perista dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Perista. Produkt Perista został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-06-16 13:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Perista to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Perista. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Perista to z pewnością pomożesz wielu ludziom.