Perista

Perista

miejsce
w rankingu

--

Perista
0.0
opinii: 0
Trądzik różowaty – najważniejsze informacje

Trądzik różowaty – najważniejsze informacje

Czytaj artykuł
Powracający problem pękających pięt

Powracający problem pękających pięt

Czytaj artykuł
Masaż endermologiczny – najlepszy sposób na walkę z cellulitem

Masaż endermologiczny – najlepszy sposób na walkę z cellulitem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Perista

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - reguluje pracę jelit

Colon C

4.02 opinii:
Colon C to suplement diety w formie proszku.Suplement ten korzystnie wpływa na pracę...
czytaj dalej »

Colon C to suplement diety w formie proszku.Suplement ten korzystnie wpływa na pracę... czytaj dalej »

4.02 opinii:

Preparat Perista został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: sklep ze zdrową żywnością, probiotyk, jelita. Producentem preparatu Perista jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu Perista jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Perista oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Perista dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Perista. Produkt Perista został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-06-16 13:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Perista to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Perista. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Perista to z pewnością pomożesz wielu ludziom.