Oshee Vitamin Musli Bar

Oshee Vitamin Musli Bar

miejsce
w rankingu

--

Oshee Vitamin Musli Bar
5.0
opinii: 1
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Eliza 2016-03-03 13:06

  Smakuje całej rodzinie.Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Oshee Vitamin Musli Bar

  Producent:

  Opis:

  Oshee Vitamin Musli Bar to baton rekomendowany dla osób aktywnych. Baton zbożowy zawiera orzechy i rodzynki, a ponadto - jest źródłem witaminy A, witaminy D, witaminy B2, witaminy B1.

  Skład:

  W składzie Oshee Vitamin Musli Bar znajdują się następujące substancje: syrop skrobiowy, orzeszki arachidowe, polewa kakaowa, cukier, całkowicie utwardzony tłuszcz roślinny, serwetka w proszku, masa kakaowa w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, proszek kakaowy, lecytyna, ekstrakt waniliowy, płatki owsiane, ryż ekstrudowany, mąka ryżowa, cukier, grysik kukurydziany, mąka pszenna, słód jęczmienny, sól, płatki kukurydziane, grysik kukurydziany, cukier, sól, słód jęczmienny, węglan wapnia, orzechy laskowe 3,1%, tłuszcz roślinny, białko serwatkowe (z mleka) 1%lecytyna, witamina C, witamina B2, witamina B6, witamina B1, witamina A, witamina D, witamina B12, oraz magnez, kofeina, tauryna.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - batony

  Preparat Oshee Vitamin Musli Bar został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: owocowe, batony. Producentem specyfiku Oshee Vitamin Musli Bar jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Oshee Vitamin Musli Bar jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Oshee Vitamin Musli Bar oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Oshee Vitamin Musli Bar można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Oshee Vitamin Musli Bar. Specyfik Oshee Vitamin Musli Bar został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-26 11:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Oshee Vitamin Musli Bar to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Oshee Vitamin Musli Bar. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Oshee Vitamin Musli Bar to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.