Olimp Creatine Mono Power Xplode

Olimp Creatine Mono Power Xplode

miejsce
w rankingu

--

Olimp Creatine Mono Power Xplode
5.0
opinii: 2
Skuteczne sposoby na zwiększenie masy mięśniowej

Skuteczne sposoby na zwiększenie masy mięśniowej

Czytaj artykuł
Trening siłowy - top 10 cennych wskazówek

Trening siłowy - top 10 cennych wskazówek

Czytaj artykuł
Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Michał 2017-04-04 09:10

  świetny monohydrat kreatyny o farmaceutycznej jakości. Brak konieczności stosowania transporterów. Zadowalające efekty już po miesiącu suplementacji !!!

 • Ola 2017-03-31 14:50

  Bardzo skuteczna kreatyna!

 • Zapoznaj się z ulotką Olimp Creatine Mono Power Xplode

  Producent:

  OLIMP

  Thumb olimp

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kreatyna

  Hi Tec Creasteron

  5.01 opinii:
  HiTec Nutrition Creasteron to prawdziwa odżywka "all in one formula" pozwalaj...
  czytaj dalej »

  HiTec Nutrition Creasteron to prawdziwa odżywka "all in one formula" pozwalaj... czytaj dalej »

  Specyfik Olimp Creatine Mono Power Xplode został przyporządkowany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: odżywki na siłę, odżywki na rzeźbę, kreatyna. Wytwórcą specyfiku Olimp Creatine Mono Power Xplode jest Olimp, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Olimp Therm Line 30+ , Olimp Therm Line Fast , Olimp Therm Line HydroFast, Olimp Thermostim Hardcore, Erekton Fast. Ulotka specyfiku Olimp Creatine Mono Power Xplode jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Olimp Creatine Mono Power Xplode oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Olimp Creatine Mono Power Xplode można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Olimp Creatine Mono Power Xplode . Produkt Olimp Creatine Mono Power Xplode został zapisany do bazy danych w dniu 2016-02-12 14:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Olimp Creatine Mono Power Xplode to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Olimp Creatine Mono Power Xplode . Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Olimp Creatine Mono Power Xplode to z pewnością pomożesz wielu ludziom.