Universal Creatine Powder

Universal Creatine Powder

miejsce
w rankingu

--

Universal Creatine Powder
4.5
opinii: 2
Najlepszy czas na rozpoczęcie redukcji!

Najlepszy czas na rozpoczęcie redukcji!

Czytaj artykuł
Jak zwiększyć poziom testosteronu? 5 naturalnych sposobów!

Jak zwiększyć poziom testosteronu? 5 naturalnych sposobów!

Czytaj artykuł
Nordic walking dla seniora

Nordic walking dla seniora

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Michał 2016-10-28 08:56

  Kreatyna godna polecenia

 • 7Marek7 2016-02-24 13:46

  Nie zawiodłem się

 • Zapoznaj się z ulotką Universal Creatine Powder

  Producent:

  UNIVERSAL NUTRITION

  Thumb universal nutrition

  Opis:

  Universal Creatine Powder to wysokiej jakości kreatyna  oraz gwarancja czystości składu (certyfikat CreaPure). Kreatyna to  organiczny  związek chemiczny, powstający w procesie przemiany materii. Głównie występuje w komórkach mięśniowych. Pod wpływem enzymu -kinaza kreatynowa - przekształca się w fosfokreatynę, która umożliwia szybsze odbudowywanie ATP. Wspomaga takze syntezę białek i  poprawiawydolność organizmu. Dzięki Universal Creatine Powder będziesz w stanie ćwiczyć dłużej, ciężej i bardziej efektywnie.

  Skład:

  Monohydrat Kreatyny (Creapure). Porcja 5g. Ilość porcji w opakowaniu 100 Opakowanie  500g. 

   

  Dawkowanie:

  stosować 1 porcję przed treningiem i 1 porcję  po treningu.

  Przeciwwskazania:

  Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kreatyna

  Hi Tec Creasteron

  5.01 opinii:
  HiTec Nutrition Creasteron to prawdziwa odżywka "all in one formula" pozwalaj...
  czytaj dalej »

  HiTec Nutrition Creasteron to prawdziwa odżywka "all in one formula" pozwalaj... czytaj dalej »

  Specyfik Universal Creatine Powder został przyporządkowany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: kreatyna. Producentem preparatu Universal Creatine Powder jest UNIVERSAL NUTRITION, który również jest producentem takich specyfików jak Universal Creatine Powder. Ulotka produktu Universal Creatine Powder jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Universal Creatine Powder oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Universal Creatine Powder dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Universal Creatine Powder. Produkt Universal Creatine Powder został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-02-12 12:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Universal Creatine Powder to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Universal Creatine Powder. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Universal Creatine Powder to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.