Nivea Visage

Nivea Visage

miejsce
w rankingu

--

Nivea Visage
0.0
opinii: 0
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Nivea Visage

Producent:

NIVEA VISAGE

Thumb nivea visage young

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Nivea Visage został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: łojotok, tonik do twarzy. Producentem specyfiku Nivea Visage jest Nivea Visage, który również jest wytwórcą takich produktów jak Kremowy żel do mycia twarzy, Natural Beauty, Piękno i Perfekcja , Nivea Visage, Nivea Visage. Ulotka preparatu Nivea Visage jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Nivea Visage oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Nivea Visage można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Nivea Visage. Preparat Nivea Visage został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-01 15:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Nivea Visage to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Nivea Visage. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku Nivea Visage to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.