Reklama baner
Nefrobonisan Ojca Grzegorza

Nefrobonisan Ojca Grzegorza

miejsce
w rankingu

--

Nefrobonisan Ojca Grzegorza
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Nefrobonisan Ojca Grzegorza

Producent:

BONIMED

Thumb bonimed

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Nefrobonisan Ojca Grzegorza został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: Artretyzm, zapalenie układu moczowego, kamica nerkowa. Producentem produktu Nefrobonisan Ojca Grzegorza jest Bonimed, który również jest twórcą takich specyfików jak Activbon, Chitobon, Adipobon mono, Alerbon, Regulobon. Ulotka preparatu Nefrobonisan Ojca Grzegorza jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Nefrobonisan Ojca Grzegorza oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Nefrobonisan Ojca Grzegorza można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Nefrobonisan Ojca Grzegorza. Specyfik Nefrobonisan Ojca Grzegorza został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-08 16:43. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nefrobonisan Ojca Grzegorza to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Nefrobonisan Ojca Grzegorza. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Nefrobonisan Ojca Grzegorza to z pewnością pomożesz wielu ludziom.