Maść Bengay

Maść Bengay

miejsce
w rankingu

--

Maść Bengay
4.0
opinii: 1
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Asia 2016-03-09 10:59

  Działanie przeciwzapalne/przeciwbólowe jest szybkie.Maść bardzo szybko rozgrzewa bolące miejsca.Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Maść Bengay

  Producent:

  AFLOFARM

  Thumb aflofarm

  Opis:

  Maść Bengay to preparat dostępny w postaci maści. Maść wykazuje działanie przeciwbólowe i może być stosowana w następujących sytuacjach: w bólach mięśni, bólach stawów i bólach kręgosłupa. Przyczyny bólu mogą być różne. Może on powstać na skutek przeciążenia, urazu lub stanu zapalnego. Maść Bengay ma przyjemną i łatwą do rozprowadzenia konsystencję. Aplikacja maści jest niezwykle prosta.

  Skład:

  W składzie maści Bengay znajdują się następujące substancje: salicylan metylu, mentol, stearyynowy kwas, glicerolu monostearynian, lanolina bezwodna, polisorbat 85, sorbitol tristearynian, trietyloamina, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość maści należy wsmarować w chore miejsce. Maść można stosować 3-4 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparatu nie należy aplikować na podrażnioną skórę oraz w miejscach, w których doszło do przerwania ciągłości naskórka. Lek nie może być stosowany u dzieci poniżej 12. roku życia.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Produkt Maść Bengay został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą preparatu Maść Bengay jest Aflofarm, który również jest twórcą takich preparatów jak Altra, Duozinal, Iladian Pregna, Iladian Żel do higieny intymnej 40+, Positivum. Ulotka produktu Maść Bengay jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Maść Bengay oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Maść Bengay można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Maść Bengay. Produkt Maść Bengay został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-23 10:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Maść Bengay to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Maść Bengay. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Maść Bengay to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.