Lipowy Płyn Micelarny

Lipowy Płyn Micelarny

miejsce
w rankingu

--

Lipowy Płyn Micelarny
5.0
opinii: 1
Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Czytaj artykuł
Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 1

Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 1

Czytaj artykuł
Moja recenzja książki "2xME – MINIMUM ZAANGAŻOWANIA, MAKSIMUM EFEKTÓW"

Moja recenzja książki "2xME – MINIMUM ZAANGAŻOWANIA, MAKSIMUM EFEKTÓW"

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Łucja 2017-05-11 15:39

  Bardzo dobrze zmywa makijaż

 • Zapoznaj się z ulotką Lipowy Płyn Micelarny

  Producent:

  SYLVECO

  Thumb sylveco logo

  Opis:

  Miód wielokwiatowy z malinami, to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie doskonały smak produktów. Dla fanów zdrowego odżywiania polecamy mąkę orkiszową oraz kaszę kuskus. W codziennym jadłospisie powinno znaleźć się również miejsce na orzechy brazylijskie, które usprawniają funkcjonowanie układu sercowego oraz naczyniowego.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Produkt Lipowy Płyn Micelarny został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, żele, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Lipowy Płyn Micelarny jest ViVio, który również jest twórcą takich preparatów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka specyfiku Lipowy Płyn Micelarny jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Lipowy Płyn Micelarny oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Lipowy Płyn Micelarny można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Lipowy Płyn Micelarny. Produkt Lipowy Płyn Micelarny został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-12 15:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Lipowy Płyn Micelarny to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Lipowy Płyn Micelarny. Jeżeli napiszesz opinię na temat preparatu Lipowy Płyn Micelarny to z pewnością pomożesz wielu ludziom.